בעקבות סירוב היועמ"ש לדחות את השימוע לרה"מ, פרקליטיו שוקלים לפנות לבג"ץ או לוותר על ההליך, אם לא יידחה בכמה חודשים. ההסבר: לנתניהו שלוש תיקים, לאחרים אחד. אישרו: לא אוספים את חומרי החקירה בגלל שהוא לא משלם לנו

פרקליטיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו סבורים שאסור לוותר על השימוע שאליו זומן נתניהו בשלושת הפרשיות שבהן החליט היועמ"ש להעמידו לדין ושוקלים לפנות לבג"ץ או לוותר על השימוע לקראת ההחלטה על הגשת כתב אישום באופן סופי, אם היועץ המשפטי מנדלבליט יסרב לדחות את השימוע בכמה חודשים. כך דווח הערב ב'חדשות 12'

הפרקליטים אף אישרו את הפרסום אמש (שני) ולפיו הם לא אוספים את חומרי החקירה. ההסבר לכך: נתניהו לא מעביר להם את התשלום על עבודתם ועל כן הם מסרבים לאסוף את החומרים.

בניגוד לדיווח על הכוונה לוותר על השימוע על מנת שלא לחשוף את הקלפים שברשותם, צוות ההגנה של נתניהו דווקא סבור כי אסור לוותר על השימוע ושצריך בהחלט לקיים אותו. עם זאת, אם היועמ"ש יתעקש לקיים אותו במועד המקורי ב-10 ביולי ולא ידחה אותו בכמה חודשים הם מתכוונים לפנות לבג"ץ או לוותר עליו.

לאחר שיוסדר עניין המימון והפרקליטים יקבלו את שכר הטרחה שלהם, הם יבקשו ממנדלבליט לדחות את השימוע בכמה חודשים עד חצי שנה. לטענתם, לא ייתכן שלחשודים אחרים בפרשות השונות שנדרשים להתמודד עם תיק אחד בלבד העמידו שלושה חודשים, ולראש הממשלה החשוד בשלושת התיקים קצבו את אותו הזמן.