בנו של ראש הממשלה התקוטט ברשת החברתית עם בנו של מנהיג הלייבור ג'רמי קורבין: הדור השני לאנטישמיות האשים את ישראל ברצח אם ותינוקת פלסטיניות ונתניהו הצעיר לא נשאר חייב. מי שהצטרף לדיון הבינלאומי הוא בנו של טראמפ שתמך בנתניהו

קרב יוצא דופן מתנהל מאתמול (ראשון) ברשת החברתית טוויטר בין בנו של מנהיג מפלגת הלייבור בבריטניה, טומי קורבין, לבין בנו של ראש ממשלת ישראל, יאיר נתניהו, על רקע ההסלמה בדרום. לקרב הצטרף בנו של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ ג'וניור, שהביע תמיכה בנתניהו הבן.

הסיפור התחיל כשטומי קורבין, הידוע כתומך נלהב של ארגון הטרור חמאס, כתב: "סבה אבו עראר בת ה-14 חודשים ואמה ההרה נרצחו אתמול בלילה בתקיפה אווירית של ישראל נגד עזה. העולם צריך לראות את התמונות האלה. העולם צריך להתרגז מהתמונה הזאת. העולם צריך להתעורר ולהביע סולידריות עם הפלסטינים. נוחו על משכבכן בשלום. שחררו את פלסטין".

לדבריו של קורבין הצעיר שזכו לתגובות נלהבות של אנטישמים מרחבי העולם, ענה יאיר נתניהו בתגובה משלו: "הן נהרגו על ידי הטילים של חמאס הפלסטיני שנורו לעבר ישראל ונפלו בעזה. יותר מ-600 טילים כאלה נורו לעבר הערים הגדולות בישראל בשלושת הימים האחרונים. ארבעה ישראלים נרצחו, כולל ערבי ישראלי מוסלמי (אני יודע שלא אכפת לך לגבי שלושת היהודים)".

קורבין ג'וניור לא ענה לנתניהו. אולם, נתניהו הצעיר קיבל תמיכה ממקום אחר, בנו של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ ג'וניור, ששיתף את התשובה של נתניהו והוסיף: "זה מעניין כיצד טוויטר ופייסבוק מודאגים יותר מהשתקת אנשים לא אלימים שמחזיקים בדעות פוליטיות שאיתן הם לא מסכימים, מאשר ארגוני טרור אלימים והאנשים שתומכים בהם", את הדברים כתב טראמפ הבן בעקבות כך שידוען התומך באביו נחסם על ידי הרשת החברתית.