צילום: פלאש 90

הסתה חדשה: בחור ישיבה מקבל 7,800 שקל מידי חודש?

הבוקר שוב הסית ח"כ יאיר לפיד נגד הציבור החרדי וניסה להשפיע על ליברמן שלא להצטרף לקואליציה • "אם קוראים לך משה ואתה תלמיד ישיבה בן 19 שהשתמט מגיוס אתה תקבל קצבה של 7,800 שקלים מהמדינה" • ח"כ מלכיאלי: "סע לחו"ל לטייל"
 • אם אתה משמח את שלי

  תוכן מקודם

 • "מודים על כל איבר שחוזר לתפקד" מיטל בטור מרגש

  תוכן מקודם

 • 12 יתומים זעקו השבוע ברוך דיין האמת וכעת הם זועקים אליך

  תוכן מקודם

 • "נקרע לי הלב" הפרמדיק שטיפל ברב פרוש ז"ל

  תוכן מקודם

ח"כ יאיר לפיד מראשי כחול לבן התייחס הבוקר בראיון לכאן ב' לחוק הגיוס שמציעים במפלגות החרדיות: "אם לא קובעים ייעדי גיוס זה לא חוק, זה צחוק מהעבודה. נתניהו מוכר את הגיוס לצה"ל כבר שנים כדי שליצמן ודרעי יוציאו אותו מהכלא. עכשיו גם מנסים לגרום לליברמן למכור כל דבר שהוא נשבע או הבטיח לו."

עוד אמר לפיד: "הם כבר סגרו את חוק הגיוס. הם ינהלו ויכוח על חוק הגיוס, זה מציל את ליברמן, כי אז אולי ישכחו שהוא הבטיח שהוא לא ישב במקום שבו לא מבטלים את חוק המרכולים ובמקום שבו מעלים תקציבים בלי הבחנה".

לפיד אף הסית נגד הציבור החרדי עם עובדות שקריות כאשר אמר "אנחנו נמצאים במצב שבוא אם קוראים לך משה ואתה סבא בן 80 שנלחם בכל מלחמות ישראל ונפצע אתה תקבל 2,432 שקלים מהמדינה, אבל אם קוראים לך משה ואתה תלמיד ישיבה בן 19 שהשתמט מגיוס אתה תקבל קצבה של 7,800 שקלים מהמדינה. זה לא יכול לעבור, ליברמן לא יכול להרשות לעצמו להיכנס לממשלה כזו".

ח"כ מיכאל מלכיאלי ש"ס הגיב לדברי יאיר לפיד "יאיר, הסתה שלך כנגד המגזר החרדי, מגיעה לשיאים חדשים. לספר שאברך שיושב ולומד מקבל 7,800 לחודש, הינו שקר גס שנועד לתאר את החרדים כסחטנים- תפסיק עם זה ועשה טובה סע לחו"ל לטייל".

יו"ר האיחוד הלאומי, ח"כ בצלאל סמוטריץ' הגיב "לפיד בוחר לשקר כדי להסית נגד הציבור החרדי ולומדי התורה ולסכסך ביננו. הוא אמר ברדיו שאברך מקבל 7,800 ש"ח לחודש!! שקר גס. מספר מדומיין ומנותק מהמציאות. כיהודים סבלנו מספיק מאלה שהעלילו עלינו עלילות שקשורות לכסף. יאיר, תתנצל".

הפרשן הפוליטי מני גירא דיווח כי ‏כמה וכמה נושאים אידישקייט במו"מ הקואליציוני, מתואמים בין יהדות התורה לאיחוד הימין. הבוקר כשסמוטריץ' הגיע לפגישה מתואמת בלשכת ח"כ אשר, הוא זכה לברכות על מאבקו נגד שקרי לפיד המסית בערב יום הזיכרון נגד החרדים.

כתבות קשורות

שלומי ברנשטיין, יואלי קליין ושעיה גרוס שרים: "משכני"
שרולי ברונכר מארח את ישי לפידות: לב שמח • צפו
נתניהו: "הממשלה מעלה מיסים כדי לתת 50 מיליארד ש"ח למנסור עבאס"
דרעי: "בנט רוצה להקים מדינת כל אזרחיה; איבדנו את הדמוקרטיה"
רוב הציבור: בנט מכר את אידיאולוגיית הימין כדי להיות ראש ממשלה
סמוטריץ: "זה תקציב שמשקף סולם עדיפויות ערכי חילוני שמאלני"
קטין ערבי זיהה יהודי יוצא מבית כנסת, רדף אחריו ודקר אותו עם סכין
אירוע חמור: אזרח גנב ניידת שחנתה ממונעת ליד תחנת משטרה
ליצמן תוקף: "התקציב כולל גזירות רעב במסווה של רפורמות כלכליות"
גזירות התקציב: הטלת מסים חדשים, גל התייקרויות וביטול הנחות / פרשנות
מתיחות בשייח ג'ארח: ערבי פרץ לבית של יהודי ונורה ברגלו
החקלאים זועמים על אישור הרפורמה על ידי השרים: "ממשלת שינוי לרעה"

11 תגובות

 1. יאיר לפיד כנראה לא למד ליבה והוא לא יודע כנראה לקרוא. היה כתוב שתלמיד ישיבה מקבל 780.0 שח לחודש והוא קרא בלי הנקודה. זה הכל.

 2. שכחתם שהוא לא יודע חשבון? לא לימדו אותו שלמס' 780 קוראים שבע מאות שמונים… הוא ראה שם 0 אז הוא חשב שזה נקרא "שבעת אלפים שמונה מאות…

 3. יאיר אתה צודק אנחנו לומדי התורה מורידים את כל השפע לעולם והעולם מקבל בזכותנו מיליירדים הבעי'ה רק שאתם גונבים לנו את זה….

 4. אין לך בושה אם את חיה בבית של תורה איך את יכולה לדבר כך
  ואגב לאכפת לי בכלל להרשם לכולל של יאיר לפיד למישהו יש את המספר לא רע לקבל 7800

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן