צילום: פלאש 90

נחשף: מדוע הופסקה הלחימה בין ישראל לחמאס? והקשר האיראני

כתב ערוץ אל-חורה בישראל ציטט מקורות ישראלים בהם נאמר כי שיקולים הקשורים לאיראן הם אלו שהובילו להפסקת הפעולה הצבאית ברצועת עזה וכי השיקולים הללו "בלתי ניתנים לגילוי" כעת • במקביל, וושינגטון שיגרה נושאת מטוסים למזרח התיכון

הערוץ אל-חורה המשודר בארצות הברית בשפה הערבית, דיווח כי המודיעין הישראלי העביר מידע לוושינגטון על כוונתה של איראן לפתוח במתקפות נגד הכוחות האמריקנים, הוא אף ציטט גורמים ישראלים ששוחחו עם הערוץ.

כתב אל-חורה בישראל ציטט את אותם מקורות בהם נאמר כי שיקולים הקשורים לאיראן הם אלו שהובילו להפסקת הפעולה הצבאית ברצועת עזה וכי השיקולים הללו "בלתי ניתנים לגילוי" כעת.

היועץ לביטחון לאומי של ארה"ב, ג'ון בולטון, אמר אמש כי וושינגטון תשלח נושאת מטוסים למזרח התיכון בתגובה לאיומים מצד איראן, וכדי להראות שארה"ב תגיב באופן בלתי נלאה לכל מתקפה על האינטרסים שלה או של בעלות בריתה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס היום בטקס לנפגעי פעולות איבה למצב בעזה ואמר: "אנו מחשבים את צעדינו בשיקול דעת ובמחויבות – תקיפה, עקבית ומאוד שיטתית כדי להבטיח את בטחון ישראל". מוקדם יותר היום חזר נתניהו על הבטחתו למנוע מאיראן נשק גרעיני.

בהתייחס לאבידות בנפש שספגה ישראל בשנה האחרונה ובסבב ההסלמה האחרון בעזה, אמר נתניהו: "השנה גזלו מאיתנו רוצחים חסרי לב ומצפון עוד דמויות מופלאות: זיו חג'בי, יקים לוין. יותם עובדיה, ארי פולד, אורי אנסבכר, אחיעד אטינגר וגם תינוק שהוצא מבטן אמו – עמיעד ישראל. אני יודע שתחושת החסר והגעגוע אליהם, חורצים חריצים עמוקים בנשמותיכם".

6 תגובות

התירוצים של נתניהו לא מתקבלים על הדעת כלל וכלל.

בלתי מתקבל על הדעת.. אחרי 10 שנים הוא הוכיח שאם יש דבר שהוא בטוח לא יודע לטפל בו זה ביטחון. ביבי חזק מאוד בהרבה דברים.. אבל בביטחון הוא גרוע ביותר ואנחנו משלמים את המחיר

כול הכבוד לביבי!!!!!!
ואם אתה יונתן שמולאני
זה לא אומר כלום ביבי בעד
מדינת ישראל

ליוני גרין
התגובה של הגולשים ממש לא קשור לשמאל וימין
זה קשור למציאות בשטח וגם אם נתניהו מוביל קו תקיף עדיין הוא לא הצליח להפיל אותם על הברכיים

כל המגיבים למיניהם לא מבינים כלום בבטחון ובכל מה שעומד מאחורי כל צעד של הממשלה או של ביבי! מה שרואים מכאן זה לא מה שרואים משם…
תנו אמון ב ה ק ב" ה!!! לב מלכים ושרים ביד ה'! כל מה שקורה כאן, הכל מכוון מלמעלה ואין ביד אנוש לשנות או להזיז כל מהלך!!!
אז בואו נתפלל לביאת הגואל ושלום על ישראל!

ביבי הוא איש טוב אבל לא בביטחון

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן