ג'יבריל רג'וב מפעיל לחץ פוליטי כבד בשבועות האחרונים על מנת לבטל את הגעתה של משלחת בינלאומית מספרד בעוד פחות משבועיים בעיר הקודש ירושלים, בשל מדיניות ישראל ביהודה ושומרון, כדבריו • אמש קיבל טיפול רפואי בביה"ח איכילוב

בכיר ברשות הפלסטינית, ג'יבריל רג'וב, פונה לבית החולים איכילוב בתל אביב לצורך קבלת טיפול רפואי דחוף, כך פורסם הערב (חמישי) בחדשות 12. על פי הדיווח, גורמים הבקיאים אישרו את פרטי האשפוז, אך לא פירטו בנוגע לסיבת האשפוז.

רג'וב מפעיל לחץ פוליטי כבד בשבועות האחרונים שנועד לבטל את הגעתה של משלחת בינלאומית מספרד בעוד פחות משבועיים בעיר הקודש ירושלים בשל מדיניותה ביהודה ושומרון, והשליטה הצבאית שם כדבריו.

הוא אף איים על המשלחת בסנקציות אפשריות ופנייה לערכאות משפטיות בינלאומיות אם תחליט להשתתף בסיור בישראל.

גורם ישראלי הגיב "בעוד שרג'וב ספק מזהיר ספק מאיים על משלחות בעולם שלא יגיעו לישראל ולירושלים, נראה שאין לו בעיה לקבל שירותים בישראל, צביעות במיטבה".

בעבר התבטא רג'וב, "בכל עיר בפלשתין, מרפיח ועד ג'נין, ישנו אושוויץ ישראלי כדי לטבוח בפלשתינים", כך על פי ציטוט בכלי התקשורת הבולטים ברשות הפלסטינית.

דבריו של רג'וב נאמרו בתגובה להשתתפותו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בועידת השרים לקידום עתיד של שלום וביטחון במזרח התיכון ע"י ארה"ב ופולין.