צילום: פלאש 90

הנהלת העבודה החליטה: הפריימריז לראשות המפלגה יוקדמו

הנהלת מפלגת העבודה החליטה לקבל את הצעת יו"ר המפלגה, אבי גבאי, על הקדמת הפריימריז לחודש נובמבר. בחודש הקרוב תתכנס ועידת מפלגת העבודה על מנת לאשר את מועד הפריימריז לתפקיד יו"ר המפלגה. בבורסת השמות: שמולי וטל רוסו

הנהלת מפלגת העבודה החליטה היום (שני) להיענות להצעת יו"ר המפלגה אבי גבאי ולהקדים את הפריימריז לתפקיד יושב הראש לחודש נובמבר. בחודש הקרוב תתכנס ועידת המפלגה על מנת לאשר את מועד הפריימריז.

גבאי הציע להקדים את הבחירות המקדימות לראשות המפלגה בעקבות השפל במניין המנדטים שאליו הגיעה מפלגת העבודה בבחירות האחרונות, שישה מנדטים בלבד.

במקביל ישנה כוונה נוספת להעלות להצבעה בוועידת המפלגה את הצעתו של ח"כ עמיר פרץ, שלפיה יש למנות יו"ר זמני למשך שנה וחצי עד שנתיים, ורק לאחר מכן לקיים בחירות לתפקיד יו"ר קבוע. כדי להעלות את ההצעה יצטרכו חברי הוועידה להשיג יותר מאלף חתימות.

בהודעה שפרסם יומיים לאחר הבחירות, גבאי הבהיר שבכוונתו להישבע כחבר בכנסת ה-21, אך ציין כי יקיים התייעצויות עם חברי המפלגה לגבי הקדמת הפריימריז. "אני מכיר ויודע מהו כובד המשקל והאחריות שמונחים על כתפיו של יושב ראש מפלגת העבודה", כתב גבאי.

בבורסת השמות של המועמדים הפוטנציאליים ניתן למצוא את חברי הכנסת איציק שמולי וסתיו שפיר, יו"ר קק"ל דני עטר, הפעיל יאיא פינק והח"כ החדש טל רוסו.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *