בדיון שהתקיים היום בבית משפט בירושלים, הוארך מעצרו של הנהג הפוגע נתנאל סנדרוסי בפעם הרביעית, בשמונה ימים • נציג המשטרה: "כלל ההתנהגות של המעורבים הנה של שיבוש הליכים והסתרת מידע. החקירה עודנה בעיצומה והתיק חמור מאוד"

תאונת הפגע וברח בירושלים: בדיון שהתקיים היום בבית משפט בירושלים, הוארך מעצרו של הנהג הפוגע נתנאל סנדרוסי בפעם הרביעית, בשמונה ימים נוספים. סנדרוסי החשוד כי נהג ברכב שפגע בילד חיים בנימין בייגל אייזן בן ה-11 במהלך חול המועד, שומר על זכות השתיקה בחקירותיו.

נציג המשטרה אמר בבית המשפט במהלך הדיון "מאז ועד היום מתנהל החשוד בצורה עבריינית, לא משתף פעולה בחקירותיו, מעלים ראיות, לא עונה ולא מתייחס לראיות הקיימות בתיק".

"כלל ההתנהגות של המעורבים בתיק הנה של שיבוש הליכים והסתרת מידע. החקירה עודנה בעיצומה והתיק חמור מאוד".

כאמור, השופט קיבל את בקשת המשטרה והאריך את מעצרו של נתנאל סנדרוסי בשמונה ימים נוספים תוך שהוא מציין כי "קיימת התקדמות חלקית בחקירה והעובדה ששומר על זכות השתיקה זו זכותו. אבל כמובן שהדבר יילקח בחשבון. יש פה חקירה שמתנהלת בצורה מורכבת. קשורה בראיות ובחשודים אחרים".

פרקליטו של סנדרוסי, עו"ד משה סוחמי אמר במהלך הדיון, "עברו כבר 3 שבועות וחצי והמשטרה עדיין לא יודעת להגיד מי נהג ברכב, זאת התנהלות לא תקינה וחסרת תקדים".

מצבו של חיים בנימין בייגל אייזן בן ה-11 עדיין במצב אנוש והוא מורדם ומונשם בבית החולים.