בצוות המשפטי של נתניהו קיים חשש כי ראש הממשלה ייאלץ להתמודד עם בקשת חילוט רכושו בהליכים הפליליים נגדו. ועל כן פנה לעורך הדין רון רוטשילד שיצטרף לצוות ההגנה בתיק 4,000. במקביל, עורך הדין נבות תל צור צפוי להתפטר מהייצוג בתיק

ראש הממשלה בנימין נתניהו, פנה לעורך הדין רון רוטשילד, בבקשה שיצטרף לצוות ההגנה המשפטי וייתן חוות דעת בתיק 4,000 כך על פי דיווח במעריב.

על פי הפרסום, בצוות המשפטי של נתניהו קיים חשש כי ראש הממשלה ייאלץ להתמודד עם בקשת חילוט רכושו בהליכים הפליליים נגדו. ועל כן פנה לרוטשילד.

הבקשה נעשתה לאור חששות בצוות המשפטי של נתניהו לפיהם ראש הממשלה ייאלץ להתמודד עם בקשת חילוט רכוש בהליכים הפליליים נגדו. רוטשילד התבקש לספק חוות דעת פיסקאלית בתיק בזק-וואלה.

במקביל, עורך הדין נבות תל צור צפוי להתפטר מייצוגו של נתניהו בתיק וזאת ככל הנראה בשל עיכובים בתשלומי שכר הטרחה ואי יכולת להגיע להבנות עם ראש הממשלה על גובה השכר.

השבוע, לאחר סאגה ארוכה ראש הממשלה ופרקליטיו הגיעו להסדר זמני על תשלום מקדמה לשכר טרחתם כדי להתגבר על המכשול הראשוני של בחינת החומרים לשימוע. לפיכך, פנו פרקליטי ראש הממשלה נתניהו לקבל את החומרי החקירה. מטעמו של נתניהו נמסר כי, "ראש הממשלה עומד על זכותו לקבל סיוע כספי להגנתו המשפטית, כמו כל איש ציבור, אל מול סכומי העתק שהמדינה הוציאה בעניינו".