ברקע הביקורת שהשמיע על חוק החסינות נתון חבר הכנסת למתקפה קשה מצד תומכי נתניהו במפלגת הליכוד. באחד הפרסומים כונה "אויב" ו"בוגד" ובנו של נתניהו הגיב נגדו בחריפות. השרה רגב תקפה: "סער עשה טעות, אמירותיו לא היו במקום"

השר לשעבר גדעון סער, מקום 5 ברשימת הליכוד, נמצא תחת מתקפה ברשת בימים האחרונים. סער מותקף על ידי פעילים ותומכי ליכוד בגלל התנגדותו לחוק החסינות, כפי שהצהיר בריאיון לחדשות 12. היום (ראשון) פרסם סער את אחד המסרים שהופצו נגדו – והגיב "זו דוגמא אחת מני רבות להסתה המשתוללת ברשת מאז סוף השבוע", כתב סער. "שיטות של הסתה, הפחדה ואיומים לא יעבדו".

בפרסום המדובר נראית תמונתו של סער ולראשו כאפייה ומעליו הכינוי "בוגד". בפרסום המדובר, קוראים "להילחם ולהוקיע את סער אויב מבית מכיוון שהוא גרוע יותר מאיראן".

שרת התרבות ח"כ מירי רגב תקפה הבוקר את סער בפתח ישיבת הממשלה ואמרה כי הוא "עשה טעות בהתנהלות שלו בעניין חוק שלא קיים. הייתי מצפה מאחד כזה שהיה שר שמבין את המורכבות של המשא ומתן לא להגיד דברים שפוגעים בנו במהלך המשא ומתן. האמירות שלו לא היו במקום".

גורם בליכוד הגיב לדברים בסוף השבוע ואמר כי "לא לחינם תקשורת השמאל לא מפסיק לחבק את סער, משום שהוא לא מחמיץ אף הזדמנות לחתור תחת נתניהו ולנסות להפיל אותו". חבר מפלגתו דוד אמסלם הגיב בשמו: "גדעון סער תתבייש לך".

עוד בנושא
יו"ר צוות המו"מ של הליכוד: "בניגוד לשמועות ולפרסומים, נושא החסינות אינו חלק מההסכמים הקואליציוניים שאנו פועלים לגבש". ח"כ תמר זנדברג פנתה ליועמ"ש מנדלבליט בדרישה שיורה למספר חברי כנסת כי אינם יכולים להצביע בעד חוק החסינות