גורמים המעורים במשא ומתן הקואליציוני טוענים כי בין הליכוד לאיחוד מפלגות הימין קיים נתק זה כשבוע. "הם הציגו מסמך עם 150 סעיפים ודרישות תקציביות מטורפות". באיחוד הימין טוענים מנגד כי אנשי הליכוד אחראים לנתק המתמשך

גורמים המעורים במשא ומתן הקואליציוני מסרו כי ישנו נתק בן שבוע בין הליכוד לאיחוד מפלגות הימין. מאז יום רביעי בשבוע שעבר לא התקיים כל שיח בין שתי המפלגות, כך דווח ב'מעריב'. על פי הגורם ששוחח עם 'מעריב': "הם הציגו מסמך עם 150 סעיפים ודרישות תקציביות מטורפות".

מנגד טוענים גורמים במפלגתם של פרץ וסמוטריץ' : "שקר גמור, אין בכלל דיונים על הדרישות הכספיות. הוויכוח הוא בנושא התיישבות שנתניהו לא מוכן להכניס. בין היתר, אנחנו דורשים שבקווי היסוד יופיע שיש התנגדות לנסיגות, מניעת ההשתלטות של הפלסטינים על שטחי c, להקים רשות ההסדרה למאחזים וביטול ההתנתקות. כמובן תיק המשפטים שהוא גם נמצא במחלוקת".

בסיעת האיחוד מפלגות הימין היגבו אתמול לדיווח כי יסכימו לבחון חלופת אחרות למשרד המשפטים ומסרו כי, "דרישתנו בסוגיית התיקים הייתה ועודנה תיק החינוך והמשפטים, כמו בממשלה הקודמת. אנחנו קוראים לחברינו בליכוד להתכנס למו"מ אינטנסיבי כדי להקים ממשלה לאומית כפי שהובטח לבוחרים".

במפלגה של רפי פרץ ובצלאל סמוטריץ מתייחסים גם למשבר שפרץ סביב ענייני מדיניות הנוגעים ליהודה ושומרון ומסרו כי, "הפערים הקיימים בתחום ההתיישבות צריכים ויכולים להגיע לכדי פיתרון עוד היום. זהו אינטרס ליכודי לא פחות מאינטרס שלנו וההתעקשות שלא להתקדם לא מובנת לנו".