חברי כנסת בליכוד קיבלו הודעה ובה התבשרו כי הצבעה לפיזור הכנסת תתקיים מחר ב-16:00. ח"כ מיקי זוהר: "אכנס את הוועדה המסדרת בראשותי כדי לפטור את הצעת החוק מחובת הנחה ל-45 יום. הכוונה היא להביא מיד לאחר מכן את ההצעה לאישור המליאה"

למרות הפגישות שמקיים הערב ראש הממשלה והניסיון לפתור את המשבר: חברי כנסת בליכוד קיבלו הערב (ראשון) הודעה ובה התבשרו כי הצבעה לפיזור הכנסת תתקיים מחר ב-16:00. "שלום לכולם, הנכם מתבקשים להיות מחר בשעה 16:00 במליאה להצבעה על חוק פיזור הכנסת", נכתב בהודעה. "הנוכחות חובה אין קיזוזים ואין היעדרויות. נא לאשר".

ח"כ מיקי זוהר אמר, "מחר בבוקר אניח את הצעת החוק לפיזור הכנסת. בשעה 16:00 אכנס את הוועדה המסדרת בראשותי כדי לפטור את הצעת החוק מחובת הנחה ל-45 יום. הכוונה היא להביא מיד לאחר מכן את ההצעה לאישור המליאה בקריאה טרומית, ולכן התבקשו כל חברי סיעת הליכוד להיות נוכחים מחר במליאה".

ראש הממשלה נתניהו נערך לבחירות ומתכוון להביא לאיחוד של 'כולנו' בליכוד. בישיבת שר הליכוד הבהיר כי, "נצטרך לרצ'רץ' את חברנו משה כחלון". ההצעה נתקלה בהתנגדות גדולה מצד השרים, השרה רגב אמרה שזו טעות והשר זאב אלקין העיר כי עלולה להיווצר בעיה משפטית בשילוב חכים מכולנו ברשימת הליכוד אם לא מבוצעים בה שינויים אחרים, שכן שילוב של ח"כים מכולנו ידחק חלק מהח"כים של הליכוד למקומות האחוריים ברשימה.

על פי דיווח ב'וואלה', נתניהו השיב למתנגדים והבהיר את ההגיון: "אם אתה לא נדיב לזה שאתה צריך אותו, אם אתה גרידי (תאב בצע) ורשע, אתה בעצם דוחף אותו למקום אחר". עוד אמר נתניהו בישיבה כי, אם אכן תתממש הכוונה ללכת לבחירות מוקדמות הוא מתכוון לרוץ באותה רשימה ולא לערוך פריימריז מחודשים בליכוד. "נצטרך להקפיא את המצב שאין פריימריז וצריך לדאוג לחברנו כחלון", אמר. רגב הביעה הסכמה להקפאת הרשימה שתמנע את ההתמודדות המתישה בפריימריז ואמרה "אסור לגעת – תעשה קופי פייסט".

שר בכיר במפלגת השלטון צוטט ב'ווינט' בתום הפגישה כי, "מסתמן שהכנסת תפוזר עד יום רביעי בלילה". בכירים בליכוד טענו כי נתניהו אינו מעוניין שנשיא המדינה ראובן ריבלין יעניק לח"כ אחר את המנדט להרכיב ממשלה, ולכן הוא מעוניין להקדים את הנשיא ולהכריז על פיזור הכנסת וקביעת תאריך חדש לבחירות. שרים בליכוד אמרו מיד לאחר שהסתיימה הישיבה כי "נתניהו נמצא באווירת בחירות".

ב'מעריב' דווח כי לדברי שר שנכח בישיבה, "האפשרות להגיע לנשיא ולהחזיר את המנדט כלל לא עלתה בשיחה". לדבריו, השר יריב לוין אמר במהלך הישיבה כי "מתחילת המשא ומתן היה רושם שליברמן לא רוצה באמת להצטרף לממשלה". ההחלטה לכנס את שרי הליכוד (בפעם הראשונה מאז החלה מערכת הבחירות) הגיעה לאחר שהשר אופיר אקוניס הציע בישיבת הממשלה שהגיע הזמן אולי לכנס את השרים.