צילום: צילום: פלאש 90

"טיסת השבת": חצי שנה אחרי – הנוסעים תובעים את אל על

בחברת אל על הבטיחו לתחקיר עומק בעקבות טיסת השבת ואף החליטו להעניק לנוסעים כפיצוי, כרטיס טיסה לאירופה על חשבון החברה. אך לטענת הנוסעים החרדים, ההתנהלות של אל על הייתה מאכזבת ורשלנית, ולכך החליטו לתבוע ולדרוש פיצויים
 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

יותר מחצי שנה לאחר הדרמה בשחקים בשתי טיסות של חברת אל על שאף זכו לכינוי טיסות השבת, הנוסעים החרדים הגישו תביעה על סך של מאות אלפי שקלים נגד אל על בדרישה לפיצויים בגין עגמת נפש.

בחברת אל על הבטיחו לתחקיר עומק בעקבות המקרים ואף החליטו להעניק לנוסעים כפיצוי, כרטיס טיסה לרחבי אירופה על חשבון החברה. אך לטענת הנוסעים החרדים, ההתנהלות של אל על הייתה מאכזבת ורשלנית, ולכך החליטו לתבוע ולדרוש פיצויים בגובה מאות אלפי שקלים.

 

"ההתנצלות" – מופע של חוסר אצילות וחוסר אלגנטיות / יהודה שלזינגר

 

עו"ד אשר רוטבאום מומחה בדיני תעופה שהגיש את התביעה אמר ל'חדשות JDN': "גם אם נעזוב לרגע את האיחור הלא מוצדק של הדיילים, מסתבר לאחר בדיקה שלנו שבחלוף 13 דקות בלבד מההמראה מניו יורק, השתנה זמן הנחיתה בתל אביב לאחר כניסת השבת וזאת מבלי שאף אחד טורח לעדכן את ציבור הנוסעים".

"לכן, אין ספק שאל על קיבלה החלטה שגויה פעמיים. פעם אחת כאשר היא החליטה להמריא בסמוך לכניסת השבת ולא אפשרה לנוסעים שומרי השבת לרדת מהטיסה ופעם שנייה כאשר היא החליטה לא לחזור חזרה לניו יורק תוך שהיא כופה על הנוסעים להעביר את השבת באתונה – יעד שכלל לא תכננו להגיע אליו", כך עו"ד רוטבאום .


עו"ד אשר רוטבאום

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן