מספר 2 ב'כחול לבן' מסרב להתחייב שבני גנץ יעמוד בראש הרשימה גם בבחירות החוזרות, אם תתקיימנה: "עוד לא קיימנו דיון איך נוביל את זה. הסתדרנו בפעם הקודמת, כשזה יגיע נקיים על זה דיון". ח"כ יועז הנדל הצהיר: "גנץ יוביל את כחול לבן גם בבחירות הבאות"

האם כחול לבן לא תמשיך לקדנציה נוספת? מספר 2 ברשימה, ח"כ יאיר לפיד, סירב להתחייב הבוקר (שלישי) האם בני גנץ יעמוד בראש הרשימה גם בבחירות החוזרות, אם תתקיימנה. כאשר נשאל לפיד בראיון בגלי צה"ל האם גנץ יעמוד בראש הרשימה בבחירות הבאות והוא ימשיך לכהן כמספר 2 שלו, ענה: "עוד לא קיימנו דיון איך נוביל את זה. הסתדרנו בפעם הקודמת". גם כאשר המראיין התעקש ואמר ללפיד כי הוא מאתגר את המנהיגות של בני גנץ, ענה יו"ר יש עתיד: "נקיים על זה דיון. כשזה יגיע נקיים על זה דיון".

לעומת זאת, חבר הכנסת יועז הנדל שנמצא ברשימת 'כחול לבן' מטעם תל"ם של בוגי יעלון, הבהיר בריאיון ל'כאן חדשות' כי "גם בבחירות הבאות בני גנץ יוביל את המפלגה". כשנשאל האם מפלגתו כחול לבן תרוץ באותו הרכב אם אכן יהיו בחירות נוספות, הוא הבהיר כי בני גנץ יעמוד בראש המפלגה. זאת למרות דבריו של חבר המפלגה יאיר לפיד, שאמר כי הדבר טרם הוחלט.

יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ אמר השבוע אמר בפתח ישיבת הסיעה כי, "נתניהו מעדיף בחירות שישתקו את מדינת ישראל לחודשים רבים, בזבוז של מיליארדי שקלים, ח"כים שרק נבחרו ילכו הביתה, וכל זה כי נתניהו מעל הכל. נתניהו, בעצם נוכחותו, בעצם התעקשותו לשמור על כיסאו בכל מחיר – הינו החסם היחידי להקמתה של ממשלת הסכמה לאומית שיכלה לדאוג באמת לאזרחי ישראל. כל אזרחי ישראל. אם היה מנהיג אחר בליכוד ניתן היה להקים ממשלה זו".

לפיד אמר כי, "ביבי לא ניצח בבחירות. יש לנו בדיוק אותו מספר מנדטים כמו לליכוד. אם הוא לא הצליח להקים ממשלה, עכשיו אנחנו. תנו לנו להקים ממשלה. הציבור רוצה ממשלת אחדות. ביבי הוא המחסום לממשלת אחדות. אם בראשות הליכוד יעמוד מישהו אחר, כל אחד אחר חוץ מנתניהו, אפשר להקים ממשלת אחדות לאומית. טובה, מתפקדת, בלי סחטנות, בלי קיצוניות, בלי עשרות מיליארדים שוחד פוליטי. זה מה שהמדינה רוצה. זה הדבר הנכון. זה מה שביבי מנסה למנוע".