צילום: פלאש 90

הולכים לבחירות? עמיר פרץ דורש מגבאי – בחירות להנהגה תוך חודש

ח"כ עמיר פרץ ומזכ"ל מפלגת העבודה ערן חרמוני פנו היום ליו"ר המפלגה אבי גבאי בדרישה לקיים בחירות לראשות מפלגת העבודה תוך 30 יום בקרב 3,400 חברי ועידת המפלגה. וזאת בניגוד להצעה הקיימת של גבאי לקיים פריימריז בקרב חברי המפלגה

 • "פעמיים בן" הסגולה הפלאית של ר' חיים פלאג'י זיע"א

  תוכן מקודם

 • "אל תגידו לי יותר כלום" בקשתה הכואבת של תהילה

  תוכן מקודם

 • ספר התורה של מרן רבי חיים קנייבסקי יכול להיות שלך. ההגרלה מחר!

  תוכן מקודם

 • הגר"י זילברשטיין שליט"א וראשי מפעל הש"ס בבית מרן שר התורה לקראת מגבית חג מתן תורה!

  תוכן מקודם

ברקע המאמצים להרכבת ממשלה, נערכות המפלגות השונות לאפשרות של הליכה לבחירות חוזרות בתוך כשלושה חודשים, פחות מחצי שנה לאחר מערכת הבחירות שהסתיימה לא מכבר.

ח"כ עמיר פרץ ומזכ"ל מפלגת העבודה ערן חרמוני פנו היום (שלישי) ליו"ר המפלגה אבי גבאי בדרישה לקיים בחירות לראשות מפלגת העבודה תוך 30 יום בקרב 3,400 חברי ועידת המפלגה. וזאת בניגוד להצעה הקיימת של גבאי לקיים פריימריז בקרב חברי כל המפלגה בנובמבר. מאחורי היוזמה עומד גם חבר הכנסת לשעבר איתן כבל.

מזכירות הליכוד צפויה להתכנס בשעה 16:00 ולדון בבחירות הקרובות. במהלך הפגישה ידונו בבקשת ראש הממשלה שלא לערוך פריימריז נוספים במפלגה. המזכירות צפויה לדון גם בסוגיית הצטרפות מפלגת כולנו של כחלון לרשימה ומיקומו בסיעה המאוחדת שתוקם.

יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ אמר השבוע אמר בפתח ישיבת הסיעה כי, "נתניהו מעדיף בחירות שישתקו את מדינת ישראל לחודשים רבים, בזבוז של מיליארדי שקלים, ח"כים שרק נבחרו ילכו הביתה, וכל זה כי נתניהו מעל הכל. נתניהו, בעצם נוכחותו, בעצם התעקשותו לשמור על כיסאו בכל מחיר – הינו החסם היחידי להקמתה של ממשלת הסכמה לאומית שיכלה לדאוג באמת לאזרחי ישראל. כל אזרחי ישראל. אם היה מנהיג אחר בליכוד ניתן היה להקים ממשלה זו".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן