צילומים: פלאש 90

בכירים ביהדות התורה: "אין יותר מגעים להגיע לפשרה עם ליברמן בסוגיית הגיוס"

גורם בליכוד מסר כי, "ליברמן ממשיך להוליך שולל. הוא אומר על כל הצעה ״אולי נשקול״, מושך כמה ימים - ואז דוחה אותה". ב'ישראל ביתנו' הגיבו: "מצטערים על הסגנון והשפה בתדרוכים היוצאים מלשכת רה"מ. ספינים והטעיית הציבור"

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

במערכת הפוליטית גוברת ההערכה כי יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן מעוניין בבחירות כנקמה בנתניהו, ושום הצעה לא תניח את דעתו. ביממה האחרונה עלתה הצעה מרחיקת לכת בנושא הגיוס, אך גם אותה דחו בישראל ביתנו. "אין יותר מגעים להגיע לפשרה בינינו לבין ליברמן בסוגיית חוק הגיוס", אמרו היום בכירים ביהדות התורה ל'כאן חדשות'.

גורם בליכוד מסר כי, "ליברמן ממשיך להוליך שולל. הוא אומר על כל הצעה ״אולי נשקול״, מושך כמה ימים – ואז דוחה אותה. המטרה שלו היא לחסל את ראש הממשלה נתניהו כי הוא רוצה לרשת אותו. ליברמן שתמיד עשה דילים עם המפלגות החרדיות, לדוגמה כשסיכל מועמדות של ראש עיר חילוני לירושלים, פתאום מצייר את עצמו כמי שמייצג את הקול החילוני. בשביל כמה מנדטים ותאוות כוח ליברמן גורר מדינה שלמה לבחירות".

ב'ישראל ביתנו' הגיבו למה שהגדירו "תדרוכים של לשכת רה"מ נגד יו"ר המפלגה, ח"כ אביגדור ליברמן", ומסרו כי, "אנחנו מצטערים על הסגנון והשפה בתדרוכים היוצאים מלשכת רה"מ. מהרגע הראשון "ישראל ביתנו" הזהירה שמבחינתה יש אך ורק הצעה אחת – השלמת החקיקה בקריאה שנייה ושלישית בנוסח זהה לקריאה הראשונה. כל השאר זה ספינים והטעיית הציבור".

מליאת הכנסת מתכנסת בשעה זו לדון בהצעת החוק לפיזור הכנסת, ולהצביע עליה בקריאה שניה ושלישית. אם לא תהיה פריצת דרך משמעותית במו"מ הקואליציוני, ההצבעה צפויה להתקיים עוד לפני הלילה בחצות, אז יסתיימו 42 הימים שניתנו לראש הממשלה בנימין נתניהו כדי להרכיב את הממשלה. מחשש שהנשיא ראובן ריבלין יטיל את המשימה על מועמד אחר, פועל נתניהו מאז תחילת השבוע לפיזור הכנסת ולהקדמת הבחירות.

ראש הממשלה בנימין ‏נתניהו נפגש היום עם ראשי המפלגות הממליצות – יהדות התורה, ש"ס ואיחוד מפלגות הימין. נתניהו מנסה לגבש הסכמה על התאריך אותו ליברמן דורש לבחירות, 17 בספטמבר, כדי להבטיח את הרוב לפיזור הכנסת. בישראל ביתנו מאיימים שלא לתמוך בתאריך אחר ולכן נתניהו פועל לשכנע את החרדים להסכים לתאריך זה למרות התנגדותם.

3 תגובות

להסכים לתאריך באמצע אלול חמור לא פחות מגיוס!!!

התאריך 17 זה הכי טוב "יז" גימטריה 17 גימטריה " טוב" וגם בחירות הבאות יהדות התורה 8 ושס 9 ביחד 17 יז ראשי תיבות ימין זוכה

מדוע בכל דבר אנו צריכים להתפשר קצת כבוד

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell