משרד הבריאות הודיע כי ביום ששי בקהל שהגיע להצגה שהתקיימה במתנ"ס נווה יעקב בירושלים, נכח חולה חצבת. ההצגה "רבי שרגי"- או "השיפוצניקים" התקיימה במתנ"ס נווה יעקב ברחוב שדרות נווה יעקב 38 באולם במה קומה 0 , בין השעות 14:30 עד 16:00

משרד הבריאות מבקש להודיע לציבור כי ביום ששי ה-31.5.19 בקהל שהגיע להצגה שהתקיימה במתנ"ס נווה יעקב בירושלים, נכח חולה חצבת. ההצגה "רבי שרגי"- או "השיפוצניקים" התקיימה במתנ"ס נווה יעקב ברחוב שדרות נווה יעקב 38 באולם במה קומה 0 , בין השעות 14:30 עד 16:00 .

כל מי שנכח בהצגה שפרטיה מופיעים, ואשר נולד משנת 1957 ואילך, ואינו מחוסן ב- 2 מנות נגד חצבת מומלץ כי יפנה בהקדם ללשכת הבריאות המחוזית בירושלים או לכל לשכת בריאות הקרובה למקום מגוריו או למוקד משרד הבריאות בטלפון *5400 על מנת לברר את הצורך בקבלת חיסון.

יש חשיבות לבירור הצורך בחיסון ולקבלתו במידת הצורך, תוך 6 ימים ממועד ההצגה.

לשאלות ובירורים בדבר הצורך בחיסון ניתן לפנות למחלקה לאפידמיולוגיה בלשכת הבריאות המחוזית ירושלים בטלפונים: 025314847/813/814/817

משרד הבריאות מבקש מהמבקרים ששהו בהצגה זו, וסובלים מחום ואחד או יותר מהסימנים הבאים: שיעול, נזלת, דלקת עיניים, פריחה, להימנע מלהגיע למקומות ציבוריים (גני ילדים ובתי ספר, עבודה, בתי תפילה, קניונים, מסעדות, תחבורה ציבורית), לאירועים רבי משתתפים או לכל מסגרת ציבורית נוספת, על מנת למנוע הדבקה של סביבתם.

מי שסובל מתסמינים ונזקק לבדיקה רפואית, נא לפנות למרפאה או לכל מוסד רפואי אחר בתיאום מראש או לחילופין, להודיע מידית לצוות בהגעה למוסד הרפואי. יש לציין כי הופעת הסימנים היא תוך 21 ימים מיום החשיפה.