ישראל מאיר נחומברג וד״ר מיכאיל סאמר מהמחלקה לכירורגיה בהדסה. צילום: דוברות הדסה

בחסדי שמים: הפצוע בינוני מהפיגוע בירושלים שוחרר לביתו • צפו

ישראל מאיר נחומברג בן ה-16.5 אשר נפצע באורח בינוני בפיגוע הדקירה בעיר העתיקה ביום שישי, שוחרר היום מבית החולים הדסה עין כרם לביתו. "תודה רבה לקדוש ברוך הוא על כל הניסים שעשה איתי, שזה לא פגע בעמוד השדרה"
 • "אבא עזב אותי בגיל 4" ניכור הורי או נטישה?

  תוכן מקודם

 • ה' לא חייב לי כלום

  תוכן מקודם

 • האלמנה הטרייה חושפת את מצבה הכלכלי הקשה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: נפטר שבוע לפני חתונת ביתו

  תוכן מקודם


צפו: ישראל מאיר בצאתו מהבית חולים בריא ושלם

ישראל מאיר נחומברג בן ה-16.5 אשר נפצע באורח בינוני בפיגוע הדקירה בעיר העתיקה ביום שישי, שוחרר היום לביתו. מבית החולים הדסה עין כרם נמסר כי, "ישראל מאיר התקבל ביחידת הטראומה בהדסה על ידי ד"ר מיכאיל סאמר, כשנפצע מדקירת סכין בגבו אשר פגעה בריאותיו. לאחר ייצובו וטיפול רפואי בהתאם, טופל ביחידה לטיפול נמרץ, ולאחריה במחלקה לכירורגיה".

עם שחרורו נפרד והודה לצוות האחים והאחיות, לרופאיו ולעובדות הסוציאליות שטיפלו בו לאורך שהותו בהדסה עין כרם. "תודה רבה לקדוש ברוך הוא על כל הניסים שהוא עשה איתי, שזה לא פגע בעמוד השדרה, שלא התכופפתי והייתי על הרצפה. תודה למשפחה על כל העזרה. תודה לבית חולים על כל הטיפול. תודה לעם ישראל שהתפללו לרפואתי", דברי ישראל מאיר.

אבי הפצוע, רפאל, אמר כי, "אנו יוצאים הבייתה עם ישראל מאיר כשבפינו תודה גדולה לרופאי הדסה בכל היחידות, לד״ר מיכאיל סאמר שטיפל בו ביחידת הטראומה ולמנהל הטראומה ד״ר מיקלוש שהמשיך את הטיפול עד לסיומו, לעו״סיות המלוות, לצוות האחים והאחיות. תודתנו הגדולה גם לכל עם ישראל, על התפילות – גם בליל שבת, על הכוונה שבתפילה, על החיזוק שהגיע אלינו מכל העולם. פגשנו את עם ישראל ביופיו האמיתי".

בתוך כך, אתמול נמסר מבית החולים 'שערי צדק' על שיפור נוסף במצבו של ר' גבריאל לביא שנפצע אנושות בפיגוע. על פי בית החולים, ר' גבריאל "נושם בכוחות עצמו", עוד הוסיפו רופאיו לספר כי "הבוקר הועבר מהיחידה לטפול נמרץ למחלקה רגילה". רעייתו אמרה כי "ההתקדמות שלו מדהימה. קרה פה נס". שמו לתפילה: גבריאל בן אינס.

כזכור, הפיגוע התרחש בסביבות השעה 06:00 כשהמחבל יוסף וג'יה סדויל, בן 18, תושב השטחים, נכנס לשער שכם ודקר את לביא, תושב ירושלים בן 50, ששהה בסמוך ופצע אותו באורח אנוש. שוטרים שהיו במקום הבחינו במחבל והחלו במרדף אחרי המחבל שנמלט לכיוון צומת הרחובות בית הבת ודוד, שם דקר את הנער ישראל מאיר נחומברג, שנפצע בינוני.

כתבות קשורות

טרגדיה בהרי הקרפטים: מטוס קל התרסק; 3 בחורי ישיבה נהרגו • צפו בזירה
נְצֹר לְשׁוֹנְךָ • שמירת הלשון היומי עם הרב מאיר נעמן
השרה "מכחישת הקורונה" מגיבה: משרד הבריאות עסוק בהשמצות והכפשות
מסכה כפולה וחיסון שלישי: הסיבה האישית של נתניהו לפחד מהקורונה
אבוטבול הקריא בכנסת את מכתב נשיא המועצת נגד הממשלה • צפו
הזמר מיכאל אזולאי בסינגל חדש - 'שמע בקולה'
מעמד 'חלוקת מילגות' לחברי ישיבת בין הזמנים באסטאן בעיר ביתר
הוועדה תבחן: החוק להגנה מפני הסתה נגד חרדים יעלה בהסכמה
מרהיב: סיור בעיר הצרפתית הקסומה של בעלי התוספות • תיעוד
האופוזיציה בעתירה לבג"ץ: "הקואליציה שברה את כללי המשחק הדמוקרטיים"
איראן: מפגינים שרפו תמונה של המנהיג העליון חמינאי • צפו
מתקפה על השרה: "שני מיליון תלמידי ישראל שבויים בידי מכחישת קורונה"

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן