כחלק משינוי תדמיתי שמנסים ליצור בכחול לבן, הסוקר שמקושר ללפיד וליווה את מערכת הבחירות הקודמת, מרק מלמן, לא ייקח חלק בקמפיין כלל. בנוסף, על הפרק עומדת שאלת צירופו של אסטרטג אמריקאי שהומלץ על ידי רון לאודר המקורב לגנץ

בכחול לבן מתחילים להתארגן לקראת הבחירות וככל הנראה מפיקים לקחים ממערכת הבחירות הקודמת. הפעם בראש מערכת הקמפיין יעמוד בני גנץ ולא לפיד שהיה זה שהוביל בפעם הקודמת. כמו כן, בתפקיד האסטרטג והסוקר נבחר ישראל בכר.

כחלק מהשינוי התדמיתי, הסוקר שמקושר ללפיד וליווה את מערכת הבחירות הקודמת, מרק מלמן, לא ייקח חלק בקמפיין כלל. על פי הדיווח של העיתונאי בן כספית במעריב, על הפרק עומדת שאלת צירופו של אסטרטג אמריקאי שהומלץ על ידי רון לאודר המקורב ליו"ר המפלגה בני גנץ.

כמו כן, בכחול לבן מתכוונים לשנות את אסטרטגיית ההתקפות נגד נתניהו ופחות התמקדות בתיקים בהם הוא מואשם, הרמטכ"לים יובלטו והיהדות תודגש. במפלגה מתכוונים לתת יותר בולטות לגבי אשכנזי שהוחבא בבחירות הקודמות.

בנוסף, גם במפלגת הליכוד מתחילים להיערך לקראת הקמפיינים ובכוונת נתניהו לגייס מספר דוברי רוסית לצוות הקמפיין שיובילו את הקמפיין במגזר הרוסי במטרה לגנוב כמה שיותר קולות לליברמן עד כדי מחיקתו מהמפה הפוליטית.

למעשה, הגישה החדשה של כחול לבן מנסה לקרוץ לנציגי הסיעות החרדיות בכך שרוב אנשיו של לפיד הודחו מקמפיין המפלגה וכן הוא עצמו לא ישלוט בקמפיין כולו אלא דווקא בני גנץ שלא נחשב לסדין אדום בקרב המפלגות החרדיות.

אלא שההחלטה להציב את גנץ בראש הקמפיין יכולה להתברר כטעות אסטרטגית בכחול לבן מאחר ונתניהו לא יהסס לתקוף חזיתית את גנץ במהלך הקמפיין ולהזכיר שוב את נושא הפריצה האיראנית לפלאפון הנייד שלו שנחשף במהלך הבחירות הקודמות ואולי אף פרשיות חדשות שיצוצו פתאום.