יו"ר 'דגל התורה' במתקפה חריפה על יו"ר ישראל ביתנו: "מעוניין שנתקוף אותו שלושה חודשים. הוא שונא את נתניהו והתלבש עלינו". עוד הוסיף: "מתפללים שלא יעבור את אחוז החסימה ושהוא לא יהיה לשון מאזניים. והיה ולא, נסתדר באופוזיציה"

יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני ממשיך המתקפה החריפה נגד יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן ואומר כי, "ליברמן צבוע, הוא מפציץ את סכר אסואן, הוא מחסל את הניה ואת החמאס בתוך 48 שעות, איש שכולו זיגזג. מה שמעניין אותו זה האינטרס האישי שלו", כך גפני הערב בראיון ל'קול חי'.

עוד הוסיף גפני, "הוא מנסה להדביק עלינו את התווית של 'מדינת הלכה' – דבר שלא דרשנו מעולם, ומעוניין שנתקוף אותו עכשיו שלושה חודשים. הוא פשוט שונא את נתניהו והתלבש עלינו. ליברמן הוא פרזיט שחי על חשבוננו, ואנחנו מקווים ומתפללים שהוא לא יעבור את אחוז החסימה ושהוא לא יהיה לשון מאזניים. והיה ולא, נסתדר באופוזיציה".

עוד הוסיף הח"כ החרדי הבכיר כי, "מישהו פרסם שאנחנו יכולים לשבת עם לפיד, אז אני מבהיר כעת שיהדות התורה לא תשב עם לפיד". לדבריו, "ליברמן שונה מלפיד. עם לפיד לא נשב בממשלה. אנחנו יודעים מיהו, ומהם דעותיו. אולי ליברמן יותר גרוע כי אין לו בכלל עמדה יציבה בשום נושא, אבל אסור לנו לתת לו את התענוג הזה שנהפוך אותו לאויב של הדת".

מוקדם יותר היום תקפה שס את יו"ר ישראל ביתנו, "ליברמן נחשב במשך עשרות השנים האחרונות חבר קרוב של הסיעות החרדיות, בעיקר של ש״ס. ש״ס וישראל ביתנו בראשות ליברמן פעלו יחד בממשלה ובמאות רבות של שיתופי פעולה פוליטיים במישור הארצי וברשויות מקומיות בכל הארץ. האחרונה שבהם היה שיתוף הפעולה ההדוק לבחירת משה לאון לראש עיריית ירושלים. ליברמן איננו אנטי חרדי. הוא איש ללא עקרונות. היום ככה, מחר אחרת".

לדבריהם, "אביגדור ליברמן משקר ביודעין כשהוא אומר כי הסכמי אוסלו עברו רק בזכות תמיכת ש״ס. סיעת ש״ס פרשה מממשלת רבין בספטמבר 1993, בעקבות החתימה על הסכמי אוסלו. ליברמן, שכל חייו זיגזג בין שמאל לימין, מעדיף להפריח האשמות כדי להשכיח שהוא זה שהציע פתרונות הזויים מבית מדרש השמאל הקיצוני כמו חילופי שטחים, החזרת היישובים בואדי ערה לרשות הפלסטינית והעברת שכונות במזרח ירושלים לרשות הפלסטינית לשם הקמת בירה פלסטינית. ליברמן הוא שמאל, הוא מנע לפני כשבועיים הקמת ממשלת ימין, גרר את ישראל למערכת בחירות מיותרת ואם זה יהיה תלוי בו הוא יכתיר ממשלת שמאל, רק בשל שנאתו היוקדת לבנימין נתניהו וקנאתו בו".