כתב האישום שהוקרא היום בבית המשפט, מייחס לסנדרוסי הפקרה ולגמליאל אי מילוי חובת נוסע להתקשר להצלה ונהיגה במהירות מעל המותר. המענה לאישום נדחה לחודש הבא. אחותו של גמליאל "הוא לא קשור לזה. החזיר את הרכב לפני התאונה"

בבית המשפט בירושלים הוקרא בשעה האחרונה כתב האישום נגד נתנאל סנדרוסי ומאיר גמליאל בגין מעורבותם בתאונת הפגע-וברח ברמות, בה נפצע קשה מאוד הילד בנימין בייגלאייזן בן 11.

כתב האישום מייחס לסנדרוסי הפקרה ולגמליאל אי מילוי חובת נוסע להתקשר לגופי ההצלה ונהיגה במהירות מעל המותר. המענה לאישום נדחה לחודש הבא.

נתנאל סנדרוסי, נכנס מחויך להקראת כתב האישום בעניינו. כאמור, המענה לאישום נגדו ונגד מאיר גמליאל נדחה לחודש הבא. אחותו של גמליאל אמרה בראיון לכאן חדשות: "הוא לא קשור לזה. הוא וסנדרוסי החזירו את הרכב לפני התאונה".

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד מרים בן- גל מפרקליטות מחוז ירושלים, ב-21 באפריל בשעות הערב נהג סנדרוסי, ברחוב גולדה מאיר בירושלים ומאיר גמליאל נסע עימו ברכב. הנאשמים הגיעו לצומת הרחובות גולדה מאיר ויצחק מירסקי כשסנדרוסי נוהג במהירות גבוהה. באותו הזמן חצה את הצומת הילד בייגלאייזן כשרמזור הולכי הרגל בו חצה הורה אדום.

מכתב האישום עולה כי סנדרוסי נהג אל תוך הצומת במהירות, ופגע בילד בעוצמה בעודו במעבר החצייה. לאחר מכן, כך על פי כתב האישום, השניים שהבחינו בפגיעה עצרו את הרכב סמוך לצומת. משעמדו על הפגיעה ועוצמתה, התיישב גמליאל בכיסא הנהג לרכב ועזב את הצומת במהירות גבוהה, מבלי שהושיטו עזרה לילד, הזעיקו את כוחות ההצלה או הסגירו עצמם כמי שהיו מעורבים בתאונה.