סקר שנערך בקרב 2000 איש מעלה כי אין אפשרות להרכיב ממשלה ללא ליברמן, למרות שהימין החדש עובר את אחוז החסימה • על פי הסקר, גבי אשכנזי בראשות כחול לבן מביא אותה לעקוף את הליכוד • וגם: מי לדעת הציבור צריך לעמוד בראשות מפלגות הימין?

סקר שמתפרסם הבוקר ב'רדיו 103' מעלה כי גוש הימין-חרדים ללא ליברמן מקבל 60 מנדטים בלבד ולא יכול להרכיב קואליציה. עוד מעלה הסקר כי לו גבי אשכנזי היה עומד בראשות 'כחול לבן, המפלגה עולה בשני מנדטים וכן כל גוש הימין יורד ב-3 מנדטים שעוברים למפלגות המרכז, השמאל והערבים.

הליכוד שומרת על כוחה בסקר ומקבל 35 מנדטים, כחול לבן יורדת ב-2 מנדטים ל-33, יהדות התורה שומרת על כוחה עם 8 מנדטים, ישראל ביתנו ממשיכה במגמת ההתחזקות ומקבל בסקר 8 מנדטים, שס יורדת במנדט ל-7, תע"ל + חד"ש 5, איחוד מפלגות הימין שומרת על כוחה ומקבלת 5, הימין החדש ממשיך להפתיע למרות שטרם ברור באיזה הרכב ירוץ ומקבל 5 מנדטים, מרצ 5, העבודה 4, בל"ד + רע"ם 4.

במקרה וגבי אשכנזי עומד בראשות 'כחול לבן', המפלגה בראשותו מקבלת 35 מנדטים, הליכוד יורד ל-33, יהדות התורה 8, ישראל ביתנו 8, שס 7, תע"ל + חד"ש 6, בל"ד + רע"ם 5, מר"צ 5, הימין החדש 5, איחוד מפלגות הימין יורד במנדט ל-4, העבודה 4. סך הכל מקבל גוש הימין 57 מנדטים בלבד.

עוד בסקר שנערך עי"י מכון 'מאגר מוחות' בקרב 2000 איש: 34% מהציבור הימני־דתי ו־39% מכלל הציבור השיבו כי בראש המחנה הציוני־דתי בבחירות הקרובות צריכה לעמוד שרת המשפטים לשעבר איילת שקד. 19% ו־11% בהתאמה השיבו כי נפתלי בנט צריך לעמוד בראש המחנה. 16% ו־8% בהתאמה השיבו כי הרב רפי פרץ צריך לעמוד בראש. 14% ו־7% בהתאמה השיבו כי סמוטריץ' צריך להוביל את המחנה. 17% מהציבור הימני־דתי ו־35% מהציבור הכללי השיבו כי אינם יודעים או ענו תשובות אחרות.