צילום: צילום: יונתן סינדל / פלאש 90

צר ואויב: אביגדור ליברמן מצהיר: "נכפה ממשלת אחדות בלי החרדים"

בהודעה שפרסם איווט ליברמן בדקות האחרונות הוא מצהיר כי יכפה על הקמת ממשלה בלי המפלגות החרדיות. "נדהמתי לראות את התחרות הפרועה מי יכנע יותר לחרדים, תפקידנו לכפות על 'הליכוד' ועל 'כחול לבן' להקים ממשלת חירום לאומית"
 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

האיום הגדול ממנו חששו במפלגות החרדיות בתקופה האחרונה, מתחיל לקרום עור וגידים, יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן שגרם להליכה לבחירות מחדש. מצהיר בדקות האחרונות כי יכפה לאחר הבחירות על ממשלת אחדות בין הליכוד לכחול לבן, ללא המפלגות החרדיות.

בהודעה שפרסם הוא כותב: "בשבוע האחרון, על רקע הניסיונות מצד נתניהו למקד את הקמפיין בשאלה מי יהיה ראש הממשלה, נדהמתי לראות את התחרות הפרועה והמבישה שהתפתחה בין גנץ לנתניהו בשאלה מי יכנע ומי יוותר יותר לחרדים".

"מפלגת 'ישראל ביתנו', בניגוד מוחלט ל'ליכוד', סבורה שהסוגיה החשובה ביותר שהבוחר צריך לשקול בבואו אל הקלפי היא איזו ממשלה תהיה ומה יהיה הרכבה – אם זו תהיה ממשלת הלכה או ממשלה לאומית וליברלית".

"בנסיבות שנוצרו – הקטסטרופה שהציבור עדיין לא כל כך מודע לה בתקציב המדינה, והאתגרים הביטחוניים הצפויים – תפקידנו לכפות על 'הליכוד' ועל 'כחול לבן' להקים ממשלת חירום לאומית ליברלית: 'ישראל ביתנו' – 'הליכוד' – 'כחול לבן'. ממשלה שתשקף את רצון הרוב המוחלט של אזרחי מדינת ישראל. המפלגה שתקבל את מרב המנדטים, נציגה יהיה המועמד להרכבת הממשלה – בלי החרדים ובלי איתמר בן גביר".

"לאחר גיבוש תקציב המדינה, הסכמות בסוגיות הביטחון וסיכומים בנושאי דת ומדינה תוקם קואליציה, ורק אחר כך מי שירצה, על בסיס קווי היסוד האלה, שיצטרף בשמחה".

כתבות קשורות

ירידה בטמפרטורות – בהרים ייעשה מעט קריר • האזינו לתחזית

מחר: יוסיף להיות חם מהרגיל. ביום שני ירידה בטמפרטורות. ביום שלישי מעט קריר באזור ההרים. ביום רביעי טמפרטורות ‏רגילות לעונה. ביום חמישי טמפרטורות נמוכות מהרגיל ומעט קריר בהרים. ביום שישי ושבת עלייה בטמפרטורות. ביום ראשון עלייה נוספת בטמפרטורות וייעשה חם מהרגיל

מפחיד: מיד לאחר השבעת ממשלתו של בנט – תקודם חקיקה בשורת נושאי דת ומדינה

הממשלה שעתידה לקום מחר בשעות אחר הצהריים צפויה להמיט אסון רוחני על המדינה. על פי ההסכם שנחתם בין ראשי הקואליציה העתידית הם יקדמו בתוך שישים יום מרגע ההשבעה שורת חוקים בנושאי דת ומדינה. בין היתר בנושא הרבנות, הגיור וחוק הגיוס

6 תגובות

 1. כמו שהיה ידוע מההתחלה ליברמן פועל מתוך מטרה אחת ויחידה: רק לא נתניהו.ואפילו הקמת ממשלת גנץ לפיד.והתירוץ לכך הוא: החרדים.
  ה' יעזרנו שלא נכשל עם הדוברמן הזה…..

 2. ברור שאם מקימים ממשלת אחדות יש 61 בלעדיו ושוב הוא לא יהיה זה שיכתיב מה לעשות. במקרה כזה הרבה יותר הגיוני שהחרדים יכנסו ואילו הוא יישאר בחוץ

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן