צילום: צילום: פלאש 90

"יצא המרצע מהשק": ב'כחול לבן' מברכים את ליברמן, בליכוד תוקפים

המערכת הפוליטית סוערת לאחר דבריו של אביגדור ליברמן הערב כי יכפה על הקמת ממשלת אחדות בין הליכוד וכחול לבן ללא המפלגות החרדיות והדתיות. ב'כחול לבן' בירכו את ליברמן ואמרו כי טוב מאוחר מאשר לעולם לא, בליכוד תוקפים בחריפות
 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

לאחר הודעתו של אביגדור ליברמן כי יפעל להקמת ממשלה בראשות הליכוד וכחול לבן ללא המפלגות החרדיות והדתיות, במערכת הפוליטית מגיבים בחריפות לדבריו. במפלגת הליכוד פרסמו תגובה עם צאת השבת כי "יצא המרצע מהשק: ליברמן אומר בפירוש שהוא מוכן ללכת עם לפיד וגנץ ולכפות הקמת ממשלת שמאל. מי שרוצה ממשלת ימין חייב להצביע רק לליכוד בראשות נתניהו".

במפלגת כחול לבן בירכו על אמירתו של ליברמן ומסרו "אם ליברמן היה מגיע למסקנה הזאת לפני שהוא ומפלגתו הצביעו בעד פיזור הכנסת היו נמנעות מעם ישראל בחירות מיותרות. אבל כמו שאומרים בחוג הקוטב הצפוני – עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. הדבר הנכון והנחוץ זאת ממשלת אחדות שתעבוד למען כלל אזרחי ישראל בהנהגת כחול לבן".

עו"ד בן גביר מראשי עוצמה יהודית אמר בתגובה לדברי ליברמן: "עכשיו הכל מחודד בפני הבוחר – או ממשלת שמאל של גנץ – ליברמן, או ממשלת ימין של ביבי-בן גביר שאנחנו לשון המאזניים שלה. ליברמן שוב מוכיח שהוא עמוק בשמאל, וחסר כל עמוד שידרה אידיאולוגי: פעם הוא בימין פעם בשמאל, פעם נגד עודה, פעם מסתחבק עם טיבי, פעם שותף לחרדים ופעם מנסה לגזור קופה עליהם. ליברמן מסוכן לישראל וברור שכדי שביבי יקים ממשלת ימין צריך בן גביר חזק ומספר נציגים של עוצמה יהודית בכנסת הקרובה".

עו"ד בן גביר הוסיף: "בימים האחרונים אני עושה לילות כימים כדי ליצור חיבורים בימין ולהציג בלוק טכני ענק שימנע אובדן קולות וניצחון אמיתי".

ח"כ אופיר סופר מאיחוד מפלגות הימין הגיב: "אז הפלא ופלא, מילה של ליברמן זאת לא מילה. ממשלת ימין חזקה תקום רק עם מפלגת ימין גדולה מימין לליכוד, מפלגה ערכית שלא מפחדת לדבר בגלוי על מסורת ישראל, שלמות הארץ והחזרת השפיות לבתי המשפט".

כתבות קשורות

ירידה בטמפרטורות – בהרים ייעשה מעט קריר • האזינו לתחזית

מחר: יוסיף להיות חם מהרגיל. ביום שני ירידה בטמפרטורות. ביום שלישי מעט קריר באזור ההרים. ביום רביעי טמפרטורות ‏רגילות לעונה. ביום חמישי טמפרטורות נמוכות מהרגיל ומעט קריר בהרים. ביום שישי ושבת עלייה בטמפרטורות. ביום ראשון עלייה נוספת בטמפרטורות וייעשה חם מהרגיל

מפחיד: מיד לאחר השבעת ממשלתו של בנט – תקודם חקיקה בשורת נושאי דת ומדינה

הממשלה שעתידה לקום מחר בשעות אחר הצהריים צפויה להמיט אסון רוחני על המדינה. על פי ההסכם שנחתם בין ראשי הקואליציה העתידית הם יקדמו בתוך שישים יום מרגע ההשבעה שורת חוקים בנושאי דת ומדינה. בין היתר בנושא הרבנות, הגיור וחוק הגיוס

3 תגובות

 1. ליברמן אולי תסביר לי:

  1. למה כחול לבן והליכוד צריכים אותך לממשלת אחדות???? הם לא מסתדרים מספרית לבד???

  2. אתה עדיין חושב שאם ה-5 מנדטים שלך אתה זה שמכתיב את הטון, – קווי יסוד וכו'????.

  3. הפנסיות והמעונות לרוסים הם לא כניעה תקציבית "קצת" יותר גדולה מכלל בקשות החרדים למיניהם?????.

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן