בתגובה לפרסומים והודעות אינטרסנטיות מפי גורמים חרדים, סגן שר הבריאות יעקב ליצמן מבהיר כי יהדות התורה תתמוך אך ורק בנתניהו לראשות הממשלה הבאה. "כל הדיווחים שפורסמו בנושא מפי גורמים עלומי שם, נגועים באינטרסים וספינים"

בסוף השבוע האחרון דווח בכלי התקשורת מפי "גורמים חרדים" כי מתנהלים שיחות גם עם בני גנץ ובכירים ב'כחול לבן' על תמיכה אפשרית של המפלגות החרדיות במועמד מטעמם לאחר הבחירות במידה וינצחו בבחירות.

בתגובה לכך, מבהיר סגן שר הבריאות יעקב ליצמן בראיון לישראל היום כי עניין התמיכה בכחול לבן כלל אינו עומד על הפרק וכי יהדות התורה תתמוך אך ורק בראש הממשלה נתניהו.

ליצמן אמר לישראל היום: "כל הדיווחים והשמועות כביכול על כך שהחרדים מנהלים מגעים עם גנץ – שקריים ולא קשורים למציאות ולעובדות. כפי שהודענו לפני הבחירות הקודמות, וכפי שהצהרנו אחריהן, אנו קובעים שוב לקראת הבחירות החוזרות – יהדות התורה תמליץ על נתניהו ותהיה בממשלה רק בראשות בנימין נתניהו והליכוד".

לדבריו, "אין כל מגעים עם בני גנץ, אין שליחים ומסרים מטעמנו שהועברו לגנץ, וכל הדיווחים שפורסמו בנושא מפי גורמים עלומי שם, נגועים באינטרסים וספינים. אנו מציעים לכלי התקשורת שלא להתייחס לתדרוכים מופרכים ולסיפורים מצד בעלי עניין. יהדות התורה תמשיך את השותפות עם הליכוד וראש הממשלה בנימין נתניהו, וכך יהיה גם בבחירות הבאות".