מתנדבי יחידת החילוץ מגילות הוזעקו לנחל דרגות בעקבות חשש לגורל ארבעה נערים שנכנסו לנחל דרגות ונעדרים מאז. לאחר זמן קצר של חיפושים, אותרו הנערים מחוץ לנחל כשהם בריאים. לפני מספר חודשים, תושבי ביתר עילית נעדרו במשך שעות

ארבעה בחורי ישיבה חרדים כבני 17 המתגוררים בעיר מודיעין עילית, נכנסו הבוקר לנחל דרגה, ומאז לא יצאו מהנחל ולא יצרו קשר עם מי מבני המשפחה וחברים.

בעקבות כך, מתנדבי יחידת החילוץ מגילות הוזעקו לנחל על מנת לאתרם. לאחר זמן קצר של חיפושים אותרו הנערים כשהם בריאים ושלמים מחוץ לנחל.

נזכיר כי רק לפני מספר חודשים, אב ושלושת ילדיו תושבי ביתר עילית נעדרו במשך שעות לאחר שנכנסו לטייל בנחל דרגה והקשר עימם אבד ורק לאחר חיפושים נרחבים בסיוע מסוק מהאוויר הם אותרו בחסדי שמים על ידי כוח חילוץ של יחידת מגילות.

כ-25 מתנדבים מיחידת חילוץ מגילות של מחוז ש"י ומסוק משטרתי נטלו חלק בחיפושים נרחבים בנחל ובחסדי שמים האב ושלושת ילידיו אותרו בריאים ושלמים.

מדוברות המשטרה (יחידת החילוץ) נמסר: "דיווח ראשוני על ארבעה מטיילים כבני 17 שנכנסו הבוקר לנחל דרגה, לא יצאו מהנחל ולא יצרו קשר. מתנדבי היחידה מתארגנים כעת לצאת לסריקות בנחל, על מנת לאתרם. פרטים נוספים בהמשך".