כונני הצלה הוזעקו לתאונה בין רוכב קורקינט חשמלי לרכב, ומצאו את רוכב הקורקינט כשהוא שוכב על הכביש מחוסר הכרה. הכוננים העניקו טיפול רפואי בסיוע צוותי מד"א לאדם כבן 40 במצב קשה ולא יציב עם חבלת ראש. פונה לביה"ח תל השומר

אדם חרדי שרכב על קורקינט חשמלי ברחוב ירושלים בעיר בני ברק, נפגע מרכב חולף ומצבו קשה מאוד. כונני הצלה הוזעקו למקום ומצאו את רוכב הקורקינט כשהוא שוכב על הכביש מחוסר הכרה.

הכוננים בסיוע צוותי מד"א העניקו טיפול רפואי בסיוע צוותי מד"א לאדם כבן 40 במצב קשה ולא יציב עם חבלת ראש והוא פונה על ידי ניידת טיפול נמרץ להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר.

ניסים אברג'יל וצביקה פריימן – חובשים בארגון הצלה, סיפרו: "הפצוע שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסבל מחבלת ראש קשה לאחר שנפגע מרכב. הענקנו לו טיפול רפואי הכולל עצירת דימומים והוא פונה במהירות על ידי ניידת טיפול נמרץ להמשך טיפול בחדר הטראומה בבית החולים כשהוא מורדם ומונשם".

מדוברות מד"א נמסר: התקבל דיווח על רוכב אופניים חשמליים שנפגע מרכב ברחוב ירושלים בבני ברק. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר גבר כבן 40 במצב קשה עם חבלת ראש כשהוא מורדם ומונשם.

הציבור נקרא להעתיר בתפילה עבור האברך אליהו יוסף בן חוה לרפו"ש בתושח"י