נשיא ארה"ב השיק את הקמפיין המחודש לקראת הבחירות לנשיאות בשנת 2020. בנאום ארוך שנשא בפני קהל תומכים בפלורידה תקף את התקשורת ואת הדמוקרטים והתייחס ליחסים עם ישראל: "שיפרנו את היחסים עם הידידה הטובה שלנו"

נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, השיק הלילה (בין שלישי לרביעי) את קמפיין בחירות 2020 באורלנדו, פלורידה, במטרה לשכנע את הציבור האמריקאי להעניק לו ארבע שנים נוספות בבית הלבן. טראמפ הצהיר בפני הנוכחים כי הקמפיין החדש צפוי להיות דומה לקמפיין של 2016, אז ניצח כנגד כל הסיכויים את הילרי קלינטון שהתמודדה מולו, וגם הפעם יתמקד בהיותו "אאוט-סיידר" ואנטי ממסדי.

הססמה המוכרת מהקמפיין הקודם, "לעשות את אמריקה מצוינת שוב", הוחלפה כעת ל-"לשמור את אמריקה מצוינת", כיאה לנשיא מכהן שבטוח שמימש את ססמת הבחירות הקודמת שלו. אלפים הריעו לנשיא שתקף במהלך הנאום את הדמוקרטים ואף כינה אותם: "אספסוף שמאל קיצוני שיביא סוציאליזם על ארצות הברית". בנוסף הציג את עצמו את עצמו כקורבן לניסיון הדחה מצידם.

"הלילה אני עומד בפניכם כדי להשיק באופן רשמי את הקמפיין שלי לכהונה שנייה לנשיאות ארצות הברית", הכריז טראמפ. "אני מבטיח שלעולם לא אאכזב אתכם", אמר לקהל התומכים שהגיע לאולם באורלנדו. לכנס, שהיה ה-60 במספר מאז שנכנס לתפקידו, הוא הביא עמו נציגות גדולה של בכירים בבית הלבן.

בנאומו תקף טראמפ את התקשורת, ואמר ש"אם היו בהיכל שלושה או ארבעה כסאות ריקים, התקשורת הייתה אומרת שלא מילאתי את ההיכל", וציין כי ההיכל מלא ב-20,000 אנשים. לאחר מכן עבר טראמפ לתקוף את אנשי המפלגה הדמוקרטית: "היריבים הדמוקרטים הקיצוניים שלנו מונעים משנאה, דעה קדומה וזעם. הם רוצים להרוס את המדינה כפי שאנו מכירים אותה. לא מתקבל על הדעת. זה לא יקרה".

במהלך נאומו שערך כמעט שעה וחצי ונקטע כל העת במחיאות כפיים, התייחס גם ליחסים של ארצות הברית עם ישראל: "שיפרנו את היחסים עם הידידה הטובה שלנו ישראל, הכרנו בבירה האמתית של ישראל ופתחנו את השגרירות האמריקנית בירושלים, הכרנו בריבונות הישראלית על רמת הגולן, הצלנו את ארצות הברית מהאסון של ההסכם הגרעין עם איראן והטלנו סנקציות על ממנת הטרור, אנחנו סוללים שביל לשלום במזרח התיכון כי אומות טובות לא רצים להילחם מלחמות אין סופיות".