צילום: יונתן סינדל / פלאש 90

הסתה: בישראל ביתנו השוו בין הרבנות לארגון הטרור דאע"ש

ח"כ מלינובסקי ממפלגת ישראל ביתנו טענה כי הרבנות הראשית דרשה לשלוט בכל הגיורים של יהודים ברחבי העולם. בתגובה לכך אמרה כי היא מכירה רק עוד גוף אחד שדורש דברים דומים בכל הנודע לדת והוא - ארגון המדינה האסלאמית דאע"ש

 • "בשעה שמתו מוטל לפניו" נותנים צדקה בעת ההלוויות

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • דואגים עכשיו למשפחות אסון מירון תשפ"א >>>

  תוכן מקודם

 • כנס העמותות של מוטי ויטמן: עכשיו גם העמותה שלך יכולה להצליח בענק

  תוכן מקודם

בניסיון לקושש קולות לקראת הבחירות הקרובות, בישראל ביתנו החליטו לצאת במתקפה נגד הציבור החרדי ולהציגם ככאלו הרוצים להנהיג מדינת הלכה. בסוף השבוע השוותה ח"כ ממפלגת ישראל ביתנו בין ארגון הטרור הרצחני דאע"ש לבין הרבנות הראשית לישראל.

במהלך פאנל טענה ח"כ מלינובסקי כי הרבנות הראשית דרשה לשלוט בכל הגיורים של יהודים ברחבי העולם, ובתגובה לכך אמרה כי היא מכירה רק עוד גוף אחד שדורש דברים דומים בכל הנודע לדת והוא – ארגון המדינה האסלאמית דאע"ש.

דבריה המזעזעים של מלינובסקי באים על רקע המתקפה של ישראל ביתנו ובראשם היו"ר, אביגדור ליברמן שמאז הוכרזו הבחירות טוען כי במפלגות החרדיות והדתיות מנסים להשתלט על המדינה ולהנהיג מדינת הלכה.

וזאת בהמשך לדבריו מלפני כשבועיים בהם כתב בהודעה שפרסם: "בשבוע האחרון, על רקע הניסיונות מצד נתניהו למקד את הקמפיין בשאלה מי יהיה ראש הממשלה, נדהמתי לראות את התחרות הפרועה והמבישה שהתפתחה בין גנץ לנתניהו בשאלה מי יכנע ומי יוותר יותר לחרדים".

"מפלגת 'ישראל ביתנו', בניגוד מוחלט ל'ליכוד', סבורה שהסוגיה החשובה ביותר שהבוחר צריך לשקול בבואו אל הקלפי היא איזו ממשלה תהיה ומה יהיה הרכבה – אם זו תהיה ממשלת הלכה או ממשלה לאומית וליברלית".

"בנסיבות שנוצרו – הקטסטרופה שהציבור עדיין לא כל כך מודע לה בתקציב המדינה, והאתגרים הביטחוניים הצפויים – תפקידנו לכפות על 'הליכוד' ועל 'כחול לבן' להקים ממשלת חירום לאומית ליברלית: 'ישראל ביתנו' – 'הליכוד' – 'כחול לבן'. ממשלה שתשקף את רצון הרוב המוחלט של אזרחי מדינת ישראל. המפלגה שתקבל את מרב המנדטים, נציגה יהיה המועמד להרכבת הממשלה – בלי החרדים ובלי איתמר בן גביר".

"לאחר גיבוש תקציב המדינה, הסכמות בסוגיות הביטחון וסיכומים בנושאי דת ומדינה תוקם קואליציה, ורק אחר כך מי שירצה, על בסיס קווי היסוד האלה, שיצטרף בשמחה".

4 תגובות

גם אני מכיר רק שני גופים שמי שמתנגד להם "נעלם", – דע"ש -וישראל ביתינו

משוואה נוספת = שניהם מתרברבים בלי סוף, ויודעים רק להרוס ולא לייצר כלום

הכל בגלל האמנציפציה בשנות 1800-1900.

ציטוט "תפקידנו לכפות ממשלת חירום לאומית" הם מודים שהם באים באים בכוח ובכפייה. אחר כך הם יצעקו "כפיה דתית…"

נו באמת, סימן שהם נואשים לגמרי אם הם נגררים להשוואות האלה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן