בכירים בכחול לבן אומרים כי בליל פיזור הכנסת, בעיצומם של הניסיונות האחרונים להקמת ממשלה, שלח נתניהו שליח לבכירי המפלגה והציע להם להצטרף לממשלת אחדות הכוללת רוטציה בתפקיד ראש הממשלה. גנץ סירב, מחשש שההסכם לא יקוים

בכירים בכחול לבן אומרים כי בליל פיזור הכנסת, בעיצומם של הניסיונות האחרונים להקמת ממשלה, שלח ראש הממשלה בנימין נתניהו שליח לבכירי כחול לבן שהציע להם להצטרף לממשלת אחדות הכוללת רוטציה בתפקיד ראש הממשלה עם בני גנץ. כך דיווח הערב זאב קם ב'כאן חדשות'.

לדברי הבכירים שצוטטו בדיווח, שעות לפני ההצבעה על פיזור הכנסת, אחרי שאבי גבאי הודיע שלא יצטרף לממשלה, הציע השליח מטעם נתניהו לגנץ הצעה כמעט חסרת תקדים: הצטרפות לממשלת אחדות עם רוטציה בראשות הממשלה. לפי ההצעה, נתניהו יהיה ראשון, יו"ר כחול לבן – שני. על פי הדיווח, גנץ סירב מפני שהרגיש שזו הצעה של הרגע האחרון, ובמטרה להביא בסופו של דבר את ליברמן ולא לקיים את ההסכם.

מ'כחול לבן' נמסר בתגובה: "אלה הצעות שהגיש נתניהו שניסה להציל את עורו ערב הבחירות. התייחסנו באותה רצינות שניתן לייחס לשאר הספינים וההבטחות שמפזר נתניהו. לקראת הבחירות הבאות אנו ממליצים לנתניהו לעסוק בענייניו המשפטיים ולאפשר למדינת ישראל הקמת ממשלה רחבה בראשות בני גנץ שהיא צו השעה".

מהליכוד נמסר: "שקר מוחלט".