אחרי המעצר האלים: השוטר מושך בפאותיו של החרדי • צפו בתיעוד

במערכת הפוליטית מגיבים לתיעוד המחריד • השר ארדן: "יש לסיים את חקירת השוטר בדחיפות ולפרסם הממצאים והענישה לציבור כמסר נגד אלימות שוטרים" • ליצמן: "מתגלית המשטרה חסרת רסן ומצפון" • דרעי: "אירוע על גבול האנטישמיות"


צפו: הסרטון המחריד בו נראה השוטר מושך בפאותיו של מרדכי קרויזר

במערכת הפוליטית מגיבים לפרסום המחריד בו נראה שוטר מושך בפאותיו של מרדכי קרויזר, במהלך מעצרו האלים ביום שישי האחרון בבית שמש. כבר אמש הפיקו במשטרה לקחים ראשוניים והודיעו כי "החומר הועבר למחלקה לחקירות שוטרים ובמקביל, הוחלט להעביר את השוטר מתפקידו באופן מיידי עד לבירור הנסיבות". אך נכון לעכשיו, השוטר טרם הודח מתפקידו.

השר לביטחון הפנים גלעד ארדן, הממונה על המשטרה, מסר בתגובה, כי "‏האירוע בו נראה שוטר משטרת ישראל מושך בפאותיו של עצור תוך כדי מעצרו הוא אירוע מחריד וחמור מאד ונכון נהגה המשטרה שהשעתה מיידית את השוטר. אני מגנה כל אלימות של שוטר והפעלת כח שלא לצורך ביצוע משימתו. יש לסיים את חקירת השוטר בדחיפות ולפרסם הממצאים והענישה לציבור כמסר נגד אלימות שוטרים".

 

"נתנו אגרופים בראש עם ברזלים – אחד מהם משך אותו בפאות"

 

יו"ר יהדות התורה, סגן השר יעקב ליצמן מיהר להגיב לתיעוד המחריד ומסר כי, "אנו עדים להתפרצות מקרים קשים בהם מתגלית המשטרה חסרת רסן ומצפון, כלפי חרדים בפרט וכלפי אוכלוסיות חלשות בכלל. עדיין לא נרגענו ולא קיבלנו תשובות על תקיפת הנער המוגבל בל״ג בעומר, ומאז נחשפנו שוב ושוב לאלימות מזעזעת שדורשת חקירה לעומק ומסקנות מיידיות לעתיד".

יו"ר שס השר אריה דרעי מסר בתגובה כי, "המראה המביש של שוטר המושך בחזקה בפאותיו של חרדי תוך כדי מעצר, צריך לטלטל כל ישראלי. על המשטרה לערוך בדק בית כיצד אירוע כזה על גבול האנטישמיות מתרחש בתוכה, לטפל במקרה ולהבטיח שמראות כאלו לא יישנו. קו ישר עובר בין ההסתה החמורה ומשולחת הרסן שאנו עדים לה כלפי הציבור החרדי לבין המראות הללו. אני מקווה שהאירוע הזה יהווה תמרור עצור ושינוי מיידי של צורת השיח כלפי הציבור החרדי".

צפו: משיכת הפאות בהגדלה ובהילוך איטי

6 תגובות

גלוח ראש במדי שוטר תקף צעיר חרדי ומשך בפאותיו.

אנטישמים רשעים
כל כלי יוצר עליך לא יצלח.

מחריד איך משטרת ישראל עושים כנגד החרדים ואתיופים
אני קורא לחרדים להצטרף למחאת העדה האתיופית ולשלב כוחות למען הצדק כלנו בני אברהם יצחק ויעקב

מדינת משטרע

מדינת משטרע ממש בבחינת מי יתן לי תלמיד חכם ואנשכנו כחמור!!!!!!!!!!!!!!האם יש סיכוי שיצא מהם משהו טוב? הלואי!!!!!!!!!!!!!!1

עוד לא תבעו את דינם של הרוצחים מגולחי הראש של תג משטרת ישראל על עלילות הדם היהודי שנשפך מילד אוטיסט ועוד ילד בשכונת רמות ועוד ילד בהפגנה במאה שערים ועוד נער אתיופי שרצחו בדם קר ועוד חרדי ועוד ועוד ועוד ודי.
משטרת ישראל רוצחים. צריך להתרחק מהם ולנדות אותם משורות הממשל. לא להתלונן אף פעם במשטרה ולא לטלפן עליהם בתלונה טלפונית. פשוט להסתדר בלעדיהם.
אני לא רוצה שהם יגיעו להר מירון לאבטח.
ואני לא מעוניין להזמין אותם לשום אירוע לאבטח.
יותר טוב תזמינו חברות ביטחון. זה יותר יעיל.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *