צילום: פלאש 90

גפני: "ליברמן זה שונה מלפיד, ליברמן הוא חבר של החרדים"

יו"ר 'דגל התורה' באמירה מפתיעה: "אנחנו לא מחרימים את לפיד, אנחנו לא יושבים איתו בקואליציה. הבעיה איתו היא המצע שלו וההתנהגות שלו. ליברמן לעומתו, הוא משהו אחר לחלוטין. ליברמן חבר של החרדים, הוא הלך איתנו יחד בבחירות בירושלים, בחיפה ובצפת"

יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני התייחס היום (חמישי) לפגישות שהוא מקיים עם ראשי 'כחול לבן' ואמר, "אני נפגש עם יאיר לפיד ואני לא אשב איתו בשום קואליציה, זה ברור. אני נפגש איתו ומדבר איתו. אבי ניסנקורן אצלי בוועדת הכספים רכז האופוזיציה, יש דברים שאנחנו עושים יחד איתו, יש דברים שאנחנו מדברים גם עם גנץ ואחרים. אנחנו הולכים עם נתניהו".

בראיון ל'ווינט' הוסיף, "אנחנו לא מחרימים אף אחד. אנחנו לא מחרימים את לפיד, אנחנו לא יושבים איתו בקואליציה. הבעיה איתו היא המצע שלו וההתנהגות שלו. ליברמן לעומתו, הוא משהו אחר לחלוטין. ליברמן חבר של החרדים, הוא הלך איתנו יחד בבחירות בירושלים, בחיפה ובצפת. אנחנו תומכים בנתניהו, לא נשב בקואליציה עם יאיר לפיד בגלל המצע. אנחנו הולכים לבחירות נוספות, מיותרות לחלוטין ובזבזניות עד אימה, אני לא זוכר מצב כזה שבו כמעט שנה המדינה משותקת".

גפני תקף את ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן, "רמת גן היא לא עיר דתית, יש בה שקט, יש בה מערכת יחסים בין דתיים לחילוניים. במשך כל השנים הייתה רמת גן עיר שקטה ושלווה, וראש העיר מנסה עכשיו להיכנס למאבקים מיותרים לחלוטין". לדברי גפני, שאמה הכהן רימה את הבוחרים, "בוודאי שהוא רימה. אנחנו היינו מאפשרים שהוא ייבחר? גם לנו יש כוח. הוא החליט שהוא עושה מעשים שלא היו חלק מהמצע שלו והדבר הזה הוא הונאה של בוחריו".

יו"ר ועדת הכספים התייחס גם לגירעון ואמר, "הכלכלה של מדינת ישראל חזקה, הגירעון הוא לא אסון. כמובן שמדובר במשהו לא טוב שהיה אפשר למנוע. צריך להתמודד עם המצב בעזרת תקנות, חוקים, החלטות, מיסוי של אנשים עשירים וכו'. אנחנו כמו מתנהלים כמו מדינה פרובנציאלית, במקום לטפל בגירעון אנחנו פשוט יושבים".

5 תגובות

בס"ד. טעות חמורה.
להפסיק להיות פחדנים ולהגיד את האמת בפנים.
ליברמן הוא נבל ומנוול,
א. הוא בגד ורימה את ציבור בוחריו ולא הלך עם נתניהו, זה לבד דבר חמור מאד, [ולצערנו התקשורת משתיקה זאת].
ב. הוא לא מתבייש להטיל דופי בציבור יראי השם, ומעור עליהם כל מיני דברים לא נכונים זה חמור מאד, למה אנו שותקים, צריך לצעוק בכל גדול שהבן אדם הזה הוא לא מוסרי ולא ראוי להיות נציג ציבור, וחוץ מיזה הוא ג"כ לא שפוי ומסוכן מאד אם הוא יהיה בהנהגת המדינה . צריך לומר זאת השכם והערב בכל כלי התקשורת ולא לשתוק כמו פחדנים, עד מתי, נהיה כאסקופה הנדרסת. צריך לומר את האמת בלי לפחד מכל מיני שיקולים שכביכול זה יעצים אותו וכד'. אם אנו נאמין באמת שלנו ונאמר זאת כל הזמן בריש גלי, אז סוף דבר שזה יחלחל גם לציבור הכללי ויבינו שמדובר כאן באדם שפשוט מסוכן לציבור חד משמעית, ואז בטוח שלא יגרד אפילו את אחוז החסימה. מאויבי תחכמני, כמו שהליברמן הזה אומר את מה שרוצה בלי לפחד, כך גם אנו צריכים להיות כך. הציבור אוהב מסרים חדים וברורים ולא מגומגמים, לכן ליברמן מצליח כי הוא אומר את האמת [שקר] שלו בצורה ברורה בלי להיות פחדן , לכן לצערינו הציבור קונה זאת, כמובן בזה שהתקשורת מגבה אותו לפחות בשתיקה. האמת מנצחת, רק מוטל עלינו לומר אותה בעיקביות בלי לפחד ןךא לחוש , כי פשוט האמת תנצח. השם יעזור. וכ"ש שלא להחניף לו ולומר שהוא חבר של החרדים וכל מיני שטויות כאלה, זה פשוט לא יאומן אין אומרים זאת על כזה אדם שפל ועוד שכל הזמן משמיץ אותנו…

תגובה שמאלנית למדי.
אחרי כל ההתבטאויות הקשות שלו על החרדים, גפני שותק לו ומכנה אותו "חבר של החרדים",
נס שאני מצביע ש"ס, כי להכניס ג׳ למעטפה, אחרי כזו התבטאות היה לי נורא קשה.

הכל מתואם הכל פוטו שופ

ליברמן הוא חתיכת חזיר רוסי שצריך לשבת בדיר חזירים ולאכול זבל!

מצוין.
זה המכה הכי טובה שלנו לליברמן, לומר שהוא חבר של החרדים, זה הכי פוגע בו כעת!
כל הכבוד

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *