יו"ר 'דגל התורה' באמירה מפתיעה: "אנחנו לא מחרימים את לפיד, אנחנו לא יושבים איתו בקואליציה. הבעיה איתו היא המצע שלו וההתנהגות שלו. ליברמן לעומתו, הוא משהו אחר לחלוטין. ליברמן חבר של החרדים, הוא הלך איתנו יחד בבחירות בירושלים, בחיפה ובצפת"

יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני התייחס היום (חמישי) לפגישות שהוא מקיים עם ראשי 'כחול לבן' ואמר, "אני נפגש עם יאיר לפיד ואני לא אשב איתו בשום קואליציה, זה ברור. אני נפגש איתו ומדבר איתו. אבי ניסנקורן אצלי בוועדת הכספים רכז האופוזיציה, יש דברים שאנחנו עושים יחד איתו, יש דברים שאנחנו מדברים גם עם גנץ ואחרים. אנחנו הולכים עם נתניהו".

בראיון ל'ווינט' הוסיף, "אנחנו לא מחרימים אף אחד. אנחנו לא מחרימים את לפיד, אנחנו לא יושבים איתו בקואליציה. הבעיה איתו היא המצע שלו וההתנהגות שלו. ליברמן לעומתו, הוא משהו אחר לחלוטין. ליברמן חבר של החרדים, הוא הלך איתנו יחד בבחירות בירושלים, בחיפה ובצפת. אנחנו תומכים בנתניהו, לא נשב בקואליציה עם יאיר לפיד בגלל המצע. אנחנו הולכים לבחירות נוספות, מיותרות לחלוטין ובזבזניות עד אימה, אני לא זוכר מצב כזה שבו כמעט שנה המדינה משותקת".

גפני תקף את ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן, "רמת גן היא לא עיר דתית, יש בה שקט, יש בה מערכת יחסים בין דתיים לחילוניים. במשך כל השנים הייתה רמת גן עיר שקטה ושלווה, וראש העיר מנסה עכשיו להיכנס למאבקים מיותרים לחלוטין". לדברי גפני, שאמה הכהן רימה את הבוחרים, "בוודאי שהוא רימה. אנחנו היינו מאפשרים שהוא ייבחר? גם לנו יש כוח. הוא החליט שהוא עושה מעשים שלא היו חלק מהמצע שלו והדבר הזה הוא הונאה של בוחריו".

יו"ר ועדת הכספים התייחס גם לגירעון ואמר, "הכלכלה של מדינת ישראל חזקה, הגירעון הוא לא אסון. כמובן שמדובר במשהו לא טוב שהיה אפשר למנוע. צריך להתמודד עם המצב בעזרת תקנות, חוקים, החלטות, מיסוי של אנשים עשירים וכו'. אנחנו כמו מתנהלים כמו מדינה פרובנציאלית, במקום לטפל בגירעון אנחנו פשוט יושבים".