מזכ"ל חיזבאללה הציג בראיון מפה ופירט על המטרות: "הכי חשוב זה מישור החוף, מנתניה עד אשדוד. יש שם בסיסים עם נשק לא קונבנציונלי, מרכזים גרעיניים, שדות תעופה, בורסה, קניונים. במקום לבזבז את הטילים על הצפון, נלך לאזור הזה"

מזכ"ל ארגון הטרור חיזבאללה, חסן נסראללה, אמר אמש כי ביכולותיו של הארגון לזעזע את העורף בישראל. "אנו יכולים לפגוע בכל שטח בישראל, כולל אילת", אמר. ראש ארגון הטרור השיעי מסר את הדברים בריאיון לרשת אל-מנאר הלבנונית לציון 13 שנה מאז מלחמת לבנון השנייה. "בשנת 2006 היו לארגון יכולות הגנתיות אולם היום יש לחיזבאללה כוח התקפי חמוש בנשק איכותי שיכול לזעזע את העורף בישראל".

בריאיון איים נסראללה לפגוע ב"מטרות רגישות" בדרום, פירט על היכולות המתקדמות של ארגון הטרור שבראשותו הוא עומד והציג את האסטרטגיה החדשה של חיזבאללה. הוא טען כי "חיזבאללה מרתיע את ישראל", ועקב זאת אמר כי אינו צופה מלחמה קרובה בין ישראל ללבנון.

עוד הדגיש מזכ"ל חיזבאללה כי "ההתפתחות של הכוח האלטילרי שלנו, כולל הטילים המדויקים, מדאיגה את הישראלים". הוא הדגיש כי "אנחנו מאמינים בניצחון בים באוויר וביבשה. הדבר שפגע אנושות ביישות הציונית זה הביטחון של העם ביכולות הצבאיות שלנו. כל מה שעשה הצד הישראלי אחרי מלחמת לבנון השנייה כדי לשפר את היכולות שלו לא עזר, גם בברכת ההתנגדות ברצועת עזה".

נסראללה החזיק בריאיון מפה של ישראל והצביע על יעדים אפשריים לפגיעת הטילים שבידי ארגונו: משרדי הממשלה העיקריים, נמל התעופה בן גוריון, מפקדת הצבא, הבורסה, תחנות הכוח המרכזיות ותחנות טיהור מים. הוא הסביר באופן מפורט על המקטע שבין העיר נתניה לאשדוד לאורך החוף: "ישראל מחזיקה במקטע הזה את מרכזי הכוח שלה: שדה התעופה בן גוריון, המטכ"ל הישראלי, התעשייה האווירית והצבאית, תחנות חשמל מרכזיות ועוד".

"יש לנו מספר גדול של טילים מדויקים שלא היו בידינו בשנת 2006. יש לנו גם ענף חזק וגדול של מזל"טים", המשיך מזכ"ל חזבאללה והוסיף: "יכול להיות שיש לנו או שאין לנו טילים נגד מטוסים – אך לומר באופן חד משמעי שאין לנו טילי נ"מ, זה לא מדויק. עלינו לשמור על ערפול מסוים".