צילום: Jenelle

עלטה בניו יורק: 40,000 בתים נותקו מחשמל – נוסעים נתקעו ברכבות

הפסקת החשמל, שמקורה ככל הנראה בתקלה בשנאי מרכזי, השפיעה על למעלה מ-40 אלף בתי אב וגרמה גם לשיבושים בתחבורה הציבורית ולהפסקת פעילות של עסקים רבים. מושל ניו יורק: "צריך לוודא שדבר כזה לא יקרה שוב"

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

הפסקות חשמל שמקורן ככל הנראה בתקלה בשנאי החשיכו את ניו יורק הלילה (ראשון), וגרמו לניתוקם של כ-45 אלף בתים לאורך 30 רחובות – מכיכר טיימס ועד רחוב 72 וברודווי. שיבושים הורגשו בקווי התחבורה הציבורית – רכבות תחתיות נעצרו, מסעדות נסגרו, וגם חלק מהמסכים ב'כיכר טיימס' המפורסם כבו.

בשעות האחרונות החל זרם החשמל לחזור לחלק מהאזורים בעיר, בעוד שהאחרים עדיין מנותקים. שירותי הכבאות בעיר מסרו כי הגורם להפסקת החשמל, שהתחילה בשעות הערב באזור המידטאון והאפר ווסט סייד – היא תקלה בשנאי המרכזי. עוד נמסר, כי אין חשד לפלילים וכי חברת החשמל המקומית פועלת לתיקון התקלה בהקדם האפשרי.

"בעוד שלמזלנו אין נפגעים, העובדה שהפסקת החשמל קרתה אינה מתקבלת על הדעת", אמר מושל מדינת ניו יורק, אנדרו קומו. "אני מנחה את המחלקה לשירותים הציבוריים לחקור ולזהות את הסיבה המדויקת של הפסקת החשמל, ולמנוע הופעה נוספת של תקרית בקנה מידה כזה. עד שהחשמל יוחזר במלואו, אנחנו נמשיך לנקוט בכל הפעולות ההכרחיות על מנת להבטיח את הביטחון והבטיחות של הניו יורקרים".

עיתוי הפסקת החשמל הוא סמלי במיוחד, שכן לפני 42 שנים בדיוק, ב-13 ביולי 1977, אירעה הפסקת חשמל גדולה בניו יורק בעקבות סופת ברקים שהותירה חלקים רבים בעיר בחושך מוחלט למשך 25 שעות, והובילה אז לגל פשיעה שניצל את ההזדמנות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell