במפלגה של הרב טאו רכשו ב-80 אלף שקלים את הפלטפורמה שבמסגרתה הם מתכוונים להתמודד לכנסת ה-22. בין מייסדי המפלגה: רב ישוב, נווט קרב במיל' ואיש הייטק. האיום הוא על איחוד הימין שיאבדו אלפי קולות בעקבות המהלך החדש

אנשי מפלגת נעם, שהוקמה בברכתו של ראש ישיבת הר המור הרב צבי טאו המשתייך לזרם החרד"לי בציונות הדתית, רכשו מפלגה ב-80,000 שקלים, במטרה שתשמש עבורה פלטפורמה להתמודדות במערכת הבחירות הקרובות ולא במסגרת איחוד הימין.

המפלגה רכשה את מפלגת 'לזוז' מידי אמנון זאבי שהקים את המפלגה בשנת 2008. ורכישת המפלגה סוללת למעשה את הדרך של המפלגה להתמודד בבחירות לכנסת ה-22.

מאחורי המפלגה עומדת התנועה החרד"לית 'חזון', כשמנכ"ל הארגון, הרב דרור אריה הוא אחד ממייסדיה. אליו הצטרפו גם: הרב איתי הלוי – רב היישוב מגרון, אריאל שחר -מהנדס ואיש עסקים מירושלים ויגאל כנען נווט קרב. מי שקשור מאחורי הקלעים למפלגה אלו איש העסקים ומי שהיה אחראי על המו"מ של הבית היהודי אבי מעוז, מאנשי ערוץ 20 נתנאל סימן טוב וראש מטה הבחירות של איחוד מפלגות הימין בצלאל זיני. אך מי שיעמוד בפרונט הם הארבעה הראשונים.

אנשי המפלגה, שחרטו על דגלה את הסיסמא "עם נורמלי בארצנו", פרסמו עדכון ראשון לפעילים בו טענו, כפי שעלה מדף המסרים שחילקו בשבוע שעבר, כי בשנים האחרונות מדינת ישראל ואזרחיה נמצאים תחת מתקפה חסרת תקדים בהיקפה, ותחת קמפיין ענק במימון זר בהתערבות של מדינות רבות בעולם. "מטרת קמפיין זה", כתבו, "לטשטש כל ערך, למחוק כל מוסכמה ולשנות כל מושג. הברור מאליו הפך ללא ברור, המובן לכל הפך לחריג, הישר לעקום והטבעי למוקצה".