צילום: מרים אלסטר / פלאש 90

בדרך לימין החילוני? רון קובי: "אשמח מאוד אם כרמל שאמה יצטרף אליי"

רון קובי החל בהרכבת הרשימה שלו לכנסת ומחפש טאלנטים שיגרמו למצביעים נוספים להצטרף אליו. בראיון שקיים קובי קרא לראש עיריית רמת גן כרמל שאמה להצטרף למפלגתו נגד הכפייה הדתית. "יש לנו מפלגה חזקה מאוד ויש סחף אדיר כלפינו"

האם ראשי הערים שנלחמים בציבור החרדי בחודשים האחרונים יחברו יחדיו לקראת הבחירות לכנסת ה-22? אמש הצהיר ראש עיריית טבריה שזומן לשימוע לפני פיטורים במשרד הפנים כי הוא מעוניין שכרמל שאמה, ראש עיריית רמת גן יצטרף למפלגתו 'הימין החילוני'.

בראיון שהעניק רון קובי לאתר רמת גן גבעתיים ניוז הוא מדבר על החברות הגדולה ביניהם ועל הרצון לראות אותו ברשימה שלו לכנסת. "אני אשמח מאוד אם כרמל יצטרף אליי", אמר קובי. "כרמל הוא חבר טוב, אני סומך על שיקול הדעת שלו. אני מנצל את הבמה שלך כדי לקרוא לו להצטרף אליי ואני אשמח מאוד אם הוא יבוא".

"יש לנו מפלגה חזקה מאוד ויש סחף אדיר כלפינו", טען קובי, שלדבריו מזהה בסקרים רצון להצביע לימין חילוני מובהק, שמתנגד לכפייה דתית. זה – כך לפחות מצטייר ממה שמפורסם בתקשורת – גם החוט המקשר בין שאמה לקובי.

קובי שהקים את מפלגת 'הימין החילוני' בחודש האחרון מתכוון להתמודד בבחירות לכנסת ואף הצהיר כי באם יעבור את אחוז החסימה, הרי שידרוש את תיק הפנים עליו מופקד כיום אריה דרעי יו"ר ש"ס.

ישראל ביתנו אף הגישה עתירה נגד מפלגתו החדשה של ראש עיריית טבריה רון קובי, אצל רשם המפלגות – בדרישה למנוע את רישומה. בעתירה שהגישו נכתב: "הימין החילוני איננה מפלגה כמשמעותה בחוק המפלגות, תשנ"ב-1992… יש יסוד לדעה שהמפלגה המבקשת לקום תחת השם 'הימין החילוני' אינה אלא מפלגת קש, אשר הוקמה לבקשת גורם מעוניין בכדי לגרוע קולות ממפלגת ישראל ביתנו". אך רשם המפלגות דחה את הטענות.

4 תגובות

איך מתאים ל כרמל שאמה להקים גם מפלגה…??

לא נכון

כרמל שאמה גם אנחנו נשמח מאד אם תצטרף אליו ותגמור היכן שהוא יגמור יאלה בכיף!!!!

אין יותר טוב מזה לציבור החרדי….
שיכניס את כרמל שאמה לסאגה שהוא מייצר
כך שהציבור החילוני שגם ככה מאוד "מעריך" את קובי
יצרפו גם את כרמל ויחשיבו אותו כאותו דיסלקט….

רק מסכן כרמל.
רחמנות.
נפל עם המשוגע הזה
הוא בטח לא יודע מאיפה זה בא עליו עכשיו….

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן