השרים רפי פרץ ובצלאל סמוטריץ' צפויים בכדי לדון על חיבורים נוספים בימין. נתניהו הזמין לשיחה את רפי פרץ ככל הנראה ללחוץ עליו להכניס את עוצמה יהודית ולוותר על המקום הראשון. נפתלי בנט: "המדינה חשובה מקידום אישי, והמדינה צריכה עכשיו ימין מאוחד"

עוד בטרם הודעתה המסתמנת של איילת שקד כי היא תעמוד בראשות הימין החדש, תתקיים פגישה אחר הצהריים (ראשון) של רפי פרץ ובצלאל סמוטריץ' בלשכתו של סמוטריץ' במשרד התחבורה. במפלגות מבהירים כי ההסכם בין האיחוד לאומי והבית היהודי ובין סמוטריץ' ופרץ עומד וקיים.

השניים יבקשו ככל הנראה לגבש עמדה מוסכמת לקראת מסיבת העיתונאים שתכנס בערב שרת המשפטים לשעבר שקד. במקביל, ראש הממשלה נתניהו ייפגש עם שר החינוך פרץ ויסביר לו מדוע יש לתת לאיילת שקד להוביל את רשימת הימין המאוחדת. בנוסף, צפוי נתניהו לבקש מפרץ לאפשר איחוד טכני עם עוצמה יהודית שלעת עתה עומדים בדרישתם לקבל ברשימה המאוחדת את מקומות 4 ו-7.

יו"ר הימין החדש היוצא, השר לשעבר נפתלי בנט, כתב בשעה האחרונה בחשבון הטוויטר שלו: "המדינה חשובה מקידום אישי, והמדינה צריכה עכשיו ימין מאוחד". ההצהרה של בנט מהווה שינוי כיוון בדעותיו. רק אמש (מוצ"ש) אמר בראיון לערוץ 12 כי הוא מעדיף ריצה בשני ראשים מימין לליכוד, של הבית היהודי והאיחוד הלאומי ושל המפלגות הליברליות, הימין החדש ואולי גם זהות, ברשימה נפרדת.

"אני מעדיף אם אנחנו יכולים להקים גוש ליבראלי בראש אחד ובראש אחר מפלגה אחרת שהיא הגוש הדתי חרד"לי – שזה איחוד מפלגות הימין. זה נראה לי כרגע יותר הגיוני אבל צריך לראות, אנחנו יש לנו עוד עשרה ימים". אמר בנט בתכנית 'פגוש את העיתונות'.