"הכוח החברתי בממשלה": בש"ס השיקו את קמפיין הבחירות

לקראת הבחירות לכנסת ה-22: בשעה זו משיקים במפלגת ש״ס את קמפיין הבחירות תחת הכותרת ״הכוח החברתי בממשלה״ עם תמונת יו״ר ש״ס השר דרעי ורה״מ בנימין נתניהו. "הבחירות מיותרות. היינו צריכים להיות עכשיו בעיצומה של פעילות"


צילום: חדשות JDN

יו״ר ש״ס השר דרעי אמר בכנס פתיחת מערכת הבחירות של ש״ס – ״הבחירות מיותרות. היינו צריכים להיות עכשיו בעיצומה של פעילות אחרי ההישג הגדול שהבאנו. הממשלה לא קמה רק בגלל שאותם אלו שהתחייבו לתמוך בנתניהו, החליטו לחזור בהם ולא לתת לו להקים ממשלה״.

עוד הוסיף דרעי: ״אנחנו לא מזגזגים, לא מחפשים גימיקים ולא חיבורים. אנחנו יציבים וקיימים קרוב ל-40 שנה. לא לחינם העיתונאים מתלוננים שאצלינו משעמם מאוד. אמרנו לכל אורך הדרך שנתמוך ברה״מ נתניהו וכך נמשיך. גם בבחירות הקרובות נמליץ לנשיא רק על נתניהו״.

״כפי שאתם רואים בקמפיין שהשקנו היום ש״ס היא ״הכח החברתי בממשלה״. היינו בקדנציה האחרונה השחקנים החברתיים יחד עם כחלון, אבל ׳כולנו׳ לא תרוץ בבחירות ואנחנו בבחירות הקרובות נהיה המפלגה החברתית היחידה. נציגי ש״ס שיושבים פה הם הכח החברתי האמיתי של מדינת ישראל״.

דרעי הציג בהשקת הקמפיין חלק מרשימת ההישגים החברתיים של ש״ס בקדנצייה האחרונה: תחבורה ציבורית, צדק חלוקתי, חופי רחצה בחינם, העלאת שכר המינימום, הנחה במים, סבסוד קייטנות בפריפריה וצמצום פערים ברשויות.

במסיבת העיתונאים חשף דרעי- ״ההתחייבות הראשונה שלנו לקדם לאחר הבחירות: לעלות את שכר המינימום מ-5300 ש״ח ל-6300 ש״ח. אנחנו גם מבטיחים לדאוג בשכונות העוני חינוך חינם מגיל 0״.

3 תגובות

ש"ס מימנה במאה חמישים מיליון שקל חוף נפרד לחרדים
בטבריה כולל שיפוץ יסודי איכותי ומקיף.

ש"ס הקימה השנה עשרות מקוואות בישראל!!!

ש"ס הקימה לרוצים בכך ביטוח חיים לאברכים
ולמי שלא רוצה אז לא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *