צילום: פלאש 90

ליצמן: "אני לא אפגש עם בני גנץ ברגע שהוא לקח חבר כמו יאיר לפיד" • צפו

יו"ר יהדות התורה מצהיר כי לא יקיים כלל מגעים עם 'כחול לבן': "ליהדות התורה יש קו ברור. כשאנחנו אומרים בלי לפיד זה בלי לפיד". על ליברמן: "כשיקיים את הבטחתו לחסל את הנייה תוך 48 שעות, אז הוא יקיים את מה שהוא אומר נגד החרדים"


צילום: 'שחור לבן' עם משה גלסנר ואבי בלום, ערוץ כנסת

יו"ר יהדות התורה יעקב ליצמן מצהיר כי לא יקיים כלל מגעים עם 'כחול לבן' ואומר כי אף יסרב להיפגש עם גנץ, "לא נפגשתי עם בני גנץ. הייתה פנייה אחת אליי. גם גפני הוציא הבהרה שהוא לא מתכוון לשבת איתו ועם לפיד. רק עם נתניהו. אני לא אפגש עם בני גנץ ברגע שהוא לקח חבר כמו יאיר לפיד, אז יש לי צוואה מאמא שלי שיהיו לי חברים טובים. ליהדות התורה יש קו ברור. כשאנחנו אומרים בלי לפיד זה בלי לפיד. בלי שטיקים ובלי טריקים".

גם על ליברמן לא חסך ליצמן ביקורת: "אותה תקופה עכשיו לפני הגשת הרשימות היו כמה מפלגות: אורלי לוי שעמדה בסקרים על שמונה מנדטים. היה פייגלין עם 8-7 מנדטים. היה בנט שהתחיל ב-9 מנדטים. אף אחד לא עבר. זה אומר שמי שיש לו 9 מנדטים היום יעבור אחוז חסימה כמו ליברמן? לך תדע. מתי שהוא יקיים את מה שהוא הבטיח להנייה ושיחסל אותו ב-48 שעות, שיקיים אותו דבר מה שהוא אומר נגד החרדים".

בראיון למשה גלסנר ואבי בלום ב'ערוץ כנסת' התייחס יו"ר יהדות התורה לנעשה בגוש הימין וקרא לאיחוד כולל בימין: "אנחנו מקווים שבנט ושקד יעברו את אחוז החסימה. זה חשוב. בדיעבד רואים כמה זה היה חסר לנו. הימין חייב להתאחד".

סגן שר הבריאות התייחס גם למשבר במערכת הבריאות ואמר, "אנחנו במערכת הבחירות כמה שבועות. שמעתם מישהו מדבר על בריאות? כולם דיברו בפעם הקודמת על בריאות ורצו להיות שרי בריאות. מה קרה שפתאום יש שקט? אף אחד לא מדבר על זה. אני אחראי, אני משפר. אחת הבעיות הגדולות זה הזיהום בבתי חולים. הייתה ירידה של חמישים אחוזים. אף אחד לא מציין את זה. הגדלתי את סל התרופות. מישהו בא לשבח אותי? הוספתי מיטות. מישהו בא לדבר על זה? אי אפשר לתקן בכמה שנים בעיה של 70 שנה".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו