יו"ר ישראל ביתנו תקף את ראש הממשלה בסיור באשקלון: "לפני עשור נתניהו נתן כאן הצהרה בה הבטיח למוטט את שלטון החמאס - אותו נתניהו משלם דמי פרוטקשן לארגון טרור". על הבטחות הליכוד לעולים מרוסיה: "אצל נתניהו הכל דיבורים"

יו"ר ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן, קיים הערב סיור באשקלון ותקף בחריפות את ראש הממשלה, "אנחנו נפגשים כאן לא במקרה, כאן ב- 3.9.09, עמד בנימין נתניהו ונתן הצהרה בה הבטיח למוטט את שלטון החמאס. מה ראינו אתמול? ומה ראינו היום? כבר לא השליח הקטארי, אלא העוזר של השליח הקטארי מגניב כסף לרצועת עזה, לארגון הטרור חמאס, ואותו בנימין נתניהו משלם כופר, משלם דמי פרוטקשיין לארגון טרור. זה ההבדל בין נתניהו של 2009 לנתניהו של היום".

ליברמן האישים את נתניהו בכך שמנע ממנו לחסל את הנייה: "אני רוצה להתייחס להנייה פעם אחת ולתמיד. אני הגשתי תוכנית מסודרת לקבינט. עמדתי הייתה ברורה ומי שעצר את כל התוכניות, מי שמנע כל יוזמה התקפית היה נתניהו, בכל ישיבת קבינט. כל מה שאנחנו עושים – במקום ליזום ולהוביל, אנחנו מגיבים ונגררים. אני יותר מפעם אחת הבאתי בקשה ותוכניות והצעת החלטה לפעול כמו שצריך. חייבים לחזור לסיכולים ממוקדים. לצערי, אני חוזר ואומר, מי שעצר את זה, מי שחסם את זה זה היה נתניהו".

יו"ר ישראל ביתנו התייחס גם לפעילות הליכוד אצל עולי רוסיה, "ראש הממשלה היה פה לא מזמן, חודשיים לפני בחירות הוא נזכר בעולים מחבר העמים והבטיח להם גם דיור וגם פנסיה. לדעתי מדובר בזלזול באינטליגנציה, מדובר פשוט בתרמית, כנראה נתניהו חושב שאפשר לרמות את כולם כל הזמן. אני רוצה להזכיר שב-2011 נתניהו אמר את אותם דברים, גם ב-2015 אמר את זה. לכולנו יש מספיק ניסיון עם נתניהו, אצלו הכל דיבורים".

בנוסף ציין ליברמן כי לאחר הבחירות יפעל להטבות נוספות לתושבי אשקלון. "אני לא מבין למה למרות כל הפיגועים וכל הרקטות וכל ההרוגים בסבב במאי, בו נהרגו כאן חמישה אנשים, ההטבות של תושיב עוטף עזה לא חלות על אשקלון. לכן, כשנגיע לממשלה הבאה, נדרוש להחיל את כל ההטבות של עוטף עזה גם לעיר אשקלון", אמר.