לדברי סגן שר החינוך "בעבודה טובה אפשר להגדיל את הכוח שקיבלנו לאחרונה". פרוש שיבח את מפלגת 'הליכוד': "שם אין אנטי ולכן הכי טוב לנו זה ממשלה עם נתניהו". תקף את ליפד וליברמן: "אם היה ביכולתם, הם היו מקעקעים כל דבר שקשור ליהדות"

סגן שר החינוך ח"כ הרב מאיר פרוש התייחס הערב בראיון ל'קול ברמה' לחשש כי נתניהו לא יצליח להרכיב את הממשלה הבא, "אני לא יודע מי יהיה ראש הממשלה הבא ולכן אנחנו צריכים לעבוד קשה בבחירות הקרובות. בעבודה טובה אפשר להגדיל את הכוח שקיבלנו לאחרונה".

פרוש, הידוע בנטייתו ימינה, הצהיר בראיון כי 'יהדות התורה' תמשיך לתמוך בנתניהו וטען כי הקרוב ביותר לעמדות המפלגות החרדיות, "הסכם שהיה לנו עם ברק, לא היה את המושג 'סטטוס קוו'. הקרובים ביותר אלינו זה נתניהו במצע שלו והליכוד. שם אין אנטי ולכן הכי טוב לנו זה ממשלה עם נתניהו".

סגן השר תקף את יו"ר 'יש עתיד' יאיר לפיד ויו"ר 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן, המנהלים בימים אלו קמפיין הסתה נגד הציבור החרדי: "אלו שיוצאים נגד הציבור החרדי, עושים את זה כאילו בנקודות שהם במחלוקות אבל אם היה ביכולתם, הם היו מקעקעים כל דבר שקשור ליהדות".

פרוש הוסיף והתייחס לפריצה ב'סטטוס קוו' ותופעת ראשי הערים המובילים את חילולי השבת ברחבי הארץ, "תופעת חילולי השבת בערים היא חרפה. אני לא רוצה להרחיב בעניין שלא לתת חומר לאלה שמחפשים אותנו".

לסיום התייחס יו"ר 'שלומי אימונים' לנסיעה ההמונית בראש השנה לאומן ואמר כי, "יש הרבה דברים שצריך לטפל בעניין של הנסיעה לאומן. צריך לפעול שמי שבא להתפלל שם יקבל את התנאים הטובים ביותר", דברי פרוש.