צילום: תומר נויברג / פלאש 90

יו"ר מרצ: "לא מתחייב להמליץ על בני גנץ לראשות הממשלה"

ניצן הורוביץ בראיון: "ממליץ לכולם לא לנסות לחזות ולנבא מראש מה יהיה בבחירות כי בדרך כלל כולם נופלים". עוד הוסיף "לצערי פרץ קיבל החלטה ללכת לכיוון אחר וככל ששמעתי אין להם שום כוונה לחבור לשמאל וללכת איתנו, ההחלטה שלו לפנות ימינה"

יו"ר מרצ ורשימת המחנה הדמוקרטי אמר בראיון לכאן 11 כי הוא לא מתחייב להמליץ על בני גנץ לראשות ממשלה אם ינצח את הבחירות הקרובות.

"לקחנו גישה לשים בצד את המחלוקות. בואו נראה מי יהיה ראש הממשלה המוביל. אני ממליץ לכולם לא לנסות לחזות ולנבא מראש מה יהיה בבחירות כי בדרך כלל כולם נופלים על האף. אני לא פועל לפי הנחות מראש למה יהיה כי אף אחד לא יכול לדעת מה יהיה, גם לא הפרשן הטוב ביותר".

על איחוד אפשרי עם מפלגת העבודה אמר: "אנחנו כבר יצאנו לדרך. ואנחנו כבר פועלים במסגרת הקמפיין, מגישים את הרשימות בעוד ימים ספורים. אני חושב שהכיוון הזה ברור".

לדבריו, החיבור הוא "ממש לא ברירת מחדל – זה המעשה הפוליטי הנכון לראות את האנשים סביבך. תראי באיזה מצב היה השמאל והמפלגות שלנו קודם ואיפה אנחנו עכשיו. יותר מהוכפלנו והמטרה שלנו זה להתקדם ולהביא את הדברים להשפעה ממשית. מה שבאזורים שלנו מזמן לא היה".

על המגעים עם עמיר פרץ אמר: "אני השקעתי בזה מאמץ גדול להביא את העבודה ומרצ יחד. לצערי פרץ קיבל החלטה ללכת לכיוון אחר וככל ששמעתי אין להם שום כוונה לחבור לשמאל וללכת איתנו – זאת הייתה ההחלטה שלו. הוא פונה ימינה". כשנשאל אם יפנה את המקום לציפי לבני השיב: "לא מתכוון לעשות את זה. אני ממוקד במטרה, יש לנו שליחות ונגיע להצלחה גדולה בבחירות".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן