בשעות האחרונות נמשכות השיחות בין הצדדים בניסיון להגיע לפתרון הסוגיה המרכזית שתוקעת את המגעים: השאלה מי יאייש את המקום התשיעי ברשימה. בתוך כך, מזכירות מפלגת עוצמה יהודית תתכנס הערב כדי לאשר את ההסכם עם מפלגת נעם

האיחוד בין מפלגות הימין קרוב, אבל עדיין לא נסגר סופית: לאחר לילה ארוך של שיחות בין נציגי הימין החדש של שקד ובנט ונציגי איחוד מפלגות הימין של הרב פרץ, טרם הוסכם איך תיראה הרשימה הסופית של המפלגה המאוחדת. הסיבה: מחלוקת על מספר האנשים שתקבל רשימת הימין החדש בעשירייה הראשונה.

בשעות האחרונות נמשכות השיחות בין הצדדים בניסיון להגיע לפתרון הסוגיה המרכזית שתוקעת את המגעים: השאלה מי יאייש את המקום התשיעי ברשימה. רפי פרץ מתעקש על שריון 6 מקומות בעשירייה הראשונה לאנשיו – אך בנט ושקד לא מסכימים לתת לרשימה של פרץ שני שליש מהמקומות, במיוחד לאור שינוי יחסי הכוחות בסקרים לטובתם.

סוגיה נוספת שנמצאת במחלוקת היא דרישה של רפי פרץ שהרשימה המאוחדת תתחייב להמליץ לנשיא המדינה על נתניהו כראש הממשלה לאחר הבחירות – דרישה שבנט ושקד לא מסכימים לה באופן אוטומטי.

בתוך כך, מזכירות מפלגת עוצמה יהודית תתכנס הערב בירושלים כדי לאשר את ההסכם עם מפלגת נעם. כזכור, אמש פורסם כי עוצמה יהודית ומפלגת נעם הגיעו להבנות ראשוניות לריצה משותפת וכי ההסכם הסופי ייחתם תוך 36 שעות. בהנהלת עוצמה יהודית מעריכים שהמזכירות תאשר את הריצה המשותפת.

גורמים במפלגה אומרים כי "היום ייעשה צעד חשוב ואחראי בימין שמטרתו ליצור חיבור גדול וראוי, מתוך אמירה כי עוצמה יהודית היא אינה קלף מיקוח, והיא אינה מפלגה שיש לדרוך עליה ולדחוק את נציגיה למקומות לא ראליים".

עוד מוסרים הגורמים: "לא נחכה לאף אחד שיקרא לנו כדי לקבל מקומות שלא משקפים את כוחה של עוצמה. מזכירות המפלגה תאשר בעזרת השם את ההסכם עם 'נעם', ולאחר מכן נצא לדרך חדשה ונהיה הפתעת הבחירות".