Yonatan Sindel/Flash90

"יש דיקטטורים בירושלים": מתקפה על בג"ץ בעקבות השארת רון קובי בתפקידו

תגובות חריפות להחלטת בג"ץ להשאיר כרגע את רון קובי בתפקידו ולא לאפשר את קיום השימוע. ח"כ אייכלר: "מלמדת על איבת שופטי בג"צ המעודדים שטנה נגד היהדות החרדית". ח"כ מלכיאלי: "שופטי בג"צ רמסו בדרכם כל החלטה מקצועית כמתחייב בחוק"
 • הכנות אחרונות למופע 'חבורת תריג בין הזמנים 2'

  תוכן מקודם

 • "יצליחו בלימודם בזמן הבעל"ט" ברכתו המרגשת של הגאון הרב פינקל

  תוכן מקודם

 • ה' לא חייב לי כלום

  תוכן מקודם

 • "מודים על כל איבר שחוזר לתפקד" מיטל בטור מרגש

  תוכן מקודם

ח"כ ישראל אייכלר הגיב הערב (שני) בחריפות להחלטת בג"ץ להשאיר כרגע את רון קובי בתפקידו ולא לאפשר את קיום השימוע: "החלטת הבג"צ להעניק חסינות לראש עיריית טבריה בזכות מסע הסתה מטורף נגד החרדים מלמדת על איבת שופטי בג"צ המעודדים שטנה נגד היהדות החרדית. שלילת סמכותו של שר הפנים הנבחר מוכיחה כי יש דיקטטורים בירושלים".

ח"כ מיכאל מלכיאלי מ'ש"ס' אמר, "לצערי, הוכח שוב כי בישראל 2019 אין כל משמעות להליכתם של אזרחי ישראל לקלפי. ישנם שופטים על פיהם יישק כל דבר, וביוחד אם אפשר על הדרך לדרוס את נבחרי הציבור אשר נבחרו כחוק. מיותר לציין כי שופטי בג"צ רמסו בדרכם כל החלטה מקצועית כמתחייב בחוק, ובניגוד לכל היגיון. יובהר עוד, כי העובדה שבתפקיד שר הפנים מכהן אריה דרעי אינה בהכרח זו שגרמה לשופטי בג"צ להיתחמק מהנהלים הקבועים בחוק במקרים כגון אלו".

כזכור, שופטי בית המשפט העליון קבעו היום כי רון קובי יישאר לעת עתה בתפקיד ראש עיריית טבריה וכי השימוע בעניינו יידחה בשבוע נוסף ובמהלכו, ישקול השר אריה דרעי את הצעת השופטים למנות חברי ועדה קרואה שיעבירו את תקציב העירייה יחד עם רון קובי.

נשיאת העליון חיות הודיעה כי המדינה תצטרך לאשר עד ה-5 באוגוסט את הצעת העליון לפיה ראש עיריית טבריה רון קובי יעמוד בראש ועדה שתמלא את תפקידי המועצה. זאת, עד לשימוע שלו שיערך באוקטובר, כדי לאפשר לו לאשר את התקציב.

‏רון קובי אמר לאחר כי, "בג"ץ קבע היום בבירור ששר הפנים יצר ניגוד עניינים ברור איתי. אריה דרעי קיבל היום בבית המשפט שיעור מאלף בדמוקרטיה. הגיע הזמן ששר מושחת כזה לא יכהן בממשלת ישראל".

כתבות קשורות

שמחת החתונה לנין גאב"ד ירושלים • גלריה
מלכות בית רוז'ין: קהל ענק בשבת התאחדות בסאדיגורה
ר"י זוועהיל הגה"צ רבי שמואל דוד גולדמן בביקור אצל האדמו"ר מתולדות יהודה
סיום משניות ככלות השלושים לפטירתו הטראגית של האברך הרב יחזקאל דוב מאנדל ז"ל • גלריה
בתום דרמה בנתב"ג: מטוס עם תקר בגלגל ביצע נחיתת חירום, אין נפגעים
שמחת הבר מצוה לנכד האדמו"ר מקראלי זצ"ל
זעם ב'יהדות התורה' לאחר אישור התקציב: "פגיעה מרושעת בשכבות החלשות"
הִילּוּלָא קַדִּישָׁא • רבי ישעיה יוסף פונטירמולי זצ"ל מחכמי איזמיר
עשרות רבני קרית אתא התאחדו בקובץ תורני של ישיבת חב"ד
אסון מירון: חברי וועדת החקירה הגיעו להר בפעם הראשונה
שלומי ברנשטיין, יואלי קליין ושעיה גרוס שרים: "משכני"
שרולי ברונכר מארח את ישי לפידות: לב שמח • צפו

7 תגובות

 1. טוב מאוד וחכם שדרעי כל הזמן נשאר בשקט ולא תוקף גם כן זה מחזק את תדמיתו כשקול עניני ומקצועי וקורע לגמרי את התדמית שקובי מנסה להדביק לו

 2. ברור שבג'ץ יפסוק לטובת רון קובי. הרי פושע אחד עוזר לפושע שני. לפי ההלכה בג'ץ נחשבים לאנשי סדום ששופטים ודנים לפי הנוחות שלהם.
  בנוסף אוכלים חמץ בפסח ולא צמים ביום כיפור ומחללים שבת ועוזרים לחילול שבת ומסיתים יהודים לחלל שבת.הרי הם פושעים וכל שופטיהם וגיזבריהם ועמודיהם כעומדיהם.

 3. רוני, חבל שאתה סתם מתבזבז שם בעיריה ורב עם כולם, תתקדם לכנסת, תתחיל את הקמפיין של מפלגת הימין החילוני ואולי תזכה בכמה מאות קולות, וגם על הדרך יגידו לך תודה כל תושבי טבריה, שתעזוב אותם בכבוד

 4. חברים יקרים, בגץ זה המקל, ראו מה עומד לקרוא, 1. בגץ משפיל את דרעי, 2. הציבור רואה מחזק אותו בקלפי 3. הכל קורה טרם הבחירות, 4. לאחר מכאן המן נופל מרשות העירייה, 5ומרדכי(אריה) יושב על כס המלכות. מה? לא כך. חכו וראו, אוהב אתכם חודש מבורך

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן