ראש הממשלה בנימין נתניהו פנה לראשי מועצות ביהודה ושומרון המשתייכים לליכוד, וביקש מהם לפרסם קריאה לצירוף מפלגת עוצמה יהודית, בראשות איתמר בן גביר, לרשימת הימין המאוחד נתניהו לא ביקש דבר באשר לצירוף מפלגת 'זהות' של פייגלין

ראש הממשלה בנימין נתניהו פנה היום (שלישי) לראשי מועצות ביהודה ושומרון המשתייכים לליכוד, וביקש מהם לפרסם קריאה לצירוף מפלגת עוצמה יהודית, בראשות איתמר בן גביר, לרשימת הימין המאוחד בראשות איילת שקד. כך חשף העיתונאי עקיבא נוביק בערוץ 13. על פי גורמים במועצות, נתניהו לא ביקש דבר באשר לצירוף 'זהות' של ‎משה פייגלין.

ראש המועצה האזורית גוש עציון, שלמה נאמן, התייחס לדברים ואמר: "אני מברך על תחילת הדרך של האיחוד בימין אך המשימה לא הושלמה. אנחנו לקראת סגירת הרשימות וזהו צו השעה. חייבים להשלים את האיחודים גם עם עוצמה יהודית בכדי לא לאבד את שלטון הימין. האחדות היא לא רק אמונה וערך היא כורח המציאות. אין כל אפשרות אחרת. אני פונה למנהיגי כל מפלגות הימין הניחו בצד כל שיקול אחר ותתעסקו אך ורק בניצחון המחנה. פעמיים אוסלו הספיק לנו".

ראש המועצה האזורית הר חברון, יוחאי דמרי, התייחס אף הוא לאיחודים במפלגות הימין ובאותה נימה אמר כי: "כבר זרקנו מספיק מנדטים בבחירות הקודמות, קורא לכולם לקחת אחריות. אנחנו נמצאים בנקודת זמן קריטית ביותר, שהשמאל מתאחד והערבים מתאחדים. אסור לנו להשאיר מנדטים על הרצפה".