Tomer Neuberg/Flash90

ברק בקריאה ל'עבודה' ו'כחול לבן': "האיחוד בינינו נדרש ואפשרי" • צפו

חבר הנהגת 'המחנה הדמוקרטי' יצא בקריאה פומבית לגנץ, לפיד, פרץ, לוי-אבקסיס וציפי לבני: זוהי קריאה אחרונה. צו 8 לאחדות. רק איחוד גדול יבטיח ניצחון, הוא ואין בלתו. אנחנו, 'המחנה הדמוקרטי', נכונים לאתגר, מוכנים לכל איחוד"
 • "יצליחו בלימודם בזמן הבעל"ט" ברכתו המרגשת של הגאון הרב פינקל

  תוכן מקודם

 • לא סתם ברכה זו גזירה לכל דבר ועניין

  תוכן מקודם

 • מזעזע: נפטר שבוע לפני חתונת ביתו

  תוכן מקודם

 • "הנני מכירות הרבה שנים שהוא פך שמן טהור ועדיו לגדולות

  תוכן מקודם

יו"ר 'ישראל דמוקרטית' וחבר הנהגת 'המחנה הדמוקרטי', אהוד ברק, יוצא היום בקריאה פומבית למפלגת 'העבודה' ול'כחול לבן' להתאחד למפלגה אחת גדולה: "רק עוד יומיים, האיחוד בינינו נדרש ואפשרי, יותר מתמיד. גנץ ולפיד, עמיר ואורלי, ציפי לבני – זוהי קריאה אחרונה. צו 8 לאחדות. ההיסטוריה במרחק נגיעה, גם ההחמצה", אמר ברק בסרטון שהפיץ.

ראש הממשלה הוסיף בדבריו לשותפיו בשמאל כי, "ב-18 בספטמבר כשיתברר עם מי מהן קמנו לבוקר, לא תוכלו לרחוץ בניקיון כפיכם אם חלילה החמצנו. רק איחוד גדול יבטיח ניצחון, הוא ואין בלתו. זוהי קריאה אחרונה. אנחנו, 'המחנה הדמוקרטי', נכונים לאתגר, מוכנים לכל איחוד, זה הזמן להתגייסות".

לאחרונה התייחס יו"ר כחול לבן בני גנץ להקמת 'המחנה הדמוקרטי' ואמר כי מדובר ב"מהלך יפה וחשוב ואני שמח שלא מתבזבזים קולות סתם". לדבריו, מדובר ב"התארגנות הדופן השמאלית של המפה הפוליטית", אך הוא הדגיש כי "אנחנו נמשיך להיות המפלגה הגדולה והאלטרנטיבה היחידה לשלטון הליכוד". אהוד ברק, לדבריו, "הבין את העניין ופינה את מקומו", בגלל שהבין "שאני המועמד להחליף את נתניהו בראש כחול לבן".

ביום ראשון דחה חבר הכנסת איציק שמולי (העבודה) את הצעתה של סתיו שפיר לעבור למחנה הדמוקרטי, וצייץ בטוויטר: "סתיו, צאי כבר מהאובססיה שלך. במשך כל הקמפיין הפצת עלילה ושקר שהרצון שלי בחיבורים נועד להשיג לי מקום בכנסת ולא מטרה גדולה. נו, ומי נטשה את המפלגה בשעתה הקשה עבור סידור עבודה נוח?". זאת, לאחר שאמרה בריאיון לגל"צ כי נפגעה מ"ההתנהלות והשקרים שלו".

למרות הביקורת נגד שפיר, בשבוע שעבר קרא שמולי ליו"ר מפלגתו ח"כ עמיר פרץ להתאחד תחת "המחנה הדמוקרטי" עם מרצ ואהוד ברק. "מפלגת העבודה יכולה לעמוד מהצד ולהינזק או להיכנס בתנאים מיטביים. אני מאוד מקווה שתימצא הגמישות לעשות את זה. אנחנו לא יכולים לטמון את הראש בחול, ואנחנו יכולים להיות חלק מהאיחוד. אני מעדיף להיות חלק ממנו עם תנאים מיטביים למפלגת העבודה", אמר שמולי.

כתבות קשורות

לאחר הביקורת על בכירי משרד הבריאות: ראש הממשלה בנט נזף בשרת החינוך
הקיץ בשיאו: עומסי חום כבדים בהרים ובפנים הארץ • האזינו לתחזית
ממונסי, לונדון וויליאמסבורג: אלה שמות הבחורים שנהרגו בהתרסקות המטוס
אֲבָרֲכָה אֶת ה' בְּכָל עֵת • הרב פנחס זביחי • צפו
חג בחב"ד: אלפי חסידים יחגגו מחר בכותל הכנסת ספר תורה
כולם, חוץ מהערבים ומרצ: חברי הכנסת נגד החרם של בן אנד ג'ריס
מזג אוויר משוגע באיטליה: "ירד ברד בגודל של כדורי טניס" • צפו
טרגדיה בהרי הקרפטים: מטוס קל התרסק; 3 בחורי ישיבה נהרגו • צפו בזירה
נְצֹר לְשׁוֹנְךָ • שמירת הלשון היומי עם הרב מאיר נעמן
השרה "מכחישת הקורונה" מגיבה: משרד הבריאות עסוק בהשמצות והכפשות
מסכה כפולה וחיסון שלישי: הסיבה האישית של נתניהו לפחד מהקורונה
אבוטבול הקריא בכנסת את מכתב נשיא המועצת נגד הממשלה • צפו

תגובה אחת

סגור לתגובות.

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן