יו"ר 'יהדות התורה' התייחס למגעים עם 'יחד': "נלך שוב עם ישי באותה מתכונת שהייתה - כי לא נוכל להכניס נציגים אחרים ברשימה". פרוש: "אנחנו נמצאים במגעים עם אנשי הרב טאו ואלי ישי שתרם לנו רבות בבחירות - נעשה הכל בכדי לחבר אותם"

סגן שר הבריאות ויו"ר 'יהדות התורה' ח"כ יעקב ליצמן התייחס הערב (שלישי) למגעים הנמשכים עם יו"ר יחד אלי ישי ועם קהילות חרד"ליות נוספות, "נלך שוב עם ישי באותה מתכונת שהייתה. גם אנשי נועם, הר המור ותלמידי הרב טאו מדברים איתנו. בשמחה נרצה אותם. הובהר להם ולאלי ישי כי לא נוכל להכניס נציגים אחרים ברשימה אבל כל שיתוף פעולה אחר בא בחשבון".

בישיבת הנהלת אגודת ישראל שמתכנסת היום אושר הרכב הרשימה שיהיה דומה לרשימה שהוגשה בבחירות לכנסת ה-21. ליצמן הבהיר כי "נלך יחד עם דגל באחדות מלאה" והוסיף, "נלך עם ביבי בלבד. לפיד לא בא בחשבון". על הפריצה בסטטוס קווה אמר כי, "השבת זה מאבק שלא נוותר עליו. כעת זו עת בחירות אבל זה נושא עקרוני". עוד הוסיף, "שמעתי שהיעד של דרעי זה 10 מנדטים אז אנחנו גם לא פחות".

סגן שר החינוך ויו"ר ה'שלומי אימונים ח"כ מאיר פרוש אמר בכינוס על המגעים עם קהלים נוספים, "אנחנו נמצאים במגעים עם אנשי הרב טאו ואלי ישי שתרם לנו רבות בבחירות האחרונות ולא אלפים בודדים כמו שיש כאלה שטוענים. אנחנו נעשה הכל בכדי לחבר אותם גם הפעם ליהדות התורה".

ח"כ ישראל אייכלר אמר בישבה כי, "כל יהודי יודע כעת שהנשק היחיד שלנו זה בקלפי. רק זה מה שיסביר לעולם ומלואו שכוחנו רב. הפעילות שלנו בהסברה בתוך הציבור החרדי חייבת להתחיל מוקדם. ליברמן הוכיח שהוא מתכוון למה שהוא אומר. הוא בגד בחבריו החרדים וגם בעולי רוסיה".

הבוקר נפגש השר לשעבר אלי ישי עם ראשי יהדות התורה יעקב ליצמן ומשה גפני ודן עימם בהמשך השיתוף פעולה בבחירות האחרונות. בעקבות דיווחים כי בפגישה עלה לדיון נושא של תפקיד לישי, לשכת יו"ר 'דגל התורה' גפני פרסמה הבהרה כי, "בפגישה שהתקיימה היום בין ראשי 'יהדות התורה' ליו"ר 'יחד' אלי ישי – לא עלתה שום בקשה על תפקיד כזה או אחר. הפרסום בנושא משקר יסודו".