צילום: צילום: קובי גדעון / פלאש 90

בליכוד מחתימים ח"כים על הצהרה שלא יחליפו את נתניהו

בעקבות דברי ליברמן שלפיהם אם נתניהו לא יצליח להרכיב ממשלה הוא ימליץ על מועמד אחר מהליכוד, החלו בליכוד להחתים שרים וח"כים על הצהרה שלפיה לא יהיה מועמד אחר מלבד נתניהו. "נתניהו הוא המועמד היחיד של הליכוד לראשות הממשלה"‎
 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

אפקט ליברמן: בעקבות אמירותיו האחרונות של יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן על דרישה להחלפת נתניהו לטובת הקמת ממשלה בראשות הליכוד, בסביבתו של ראש הממשלה מתכוונים להחתים את כל מועמדי הרשימה, 40 במספר, על הצהרה מיוחדת שלפיה הם מאוחדים מאחורי נתניהו במירוץ לראשות הממשלה – וכי אין בכוונתם להחליף אותו. כך נחשף בווינט.

הנוסח שעליו התבקשו חברי הליכוד לחתום: "אנו החתומים מטה, המועמדים ברשימת הליכוד לכנסת ה-22, מדגישים כי לא נקבל שום תכתיב משום מפלגה אחרת. ללא תלות בתוצאות הבחירות, ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו הוא המועמד היחיד של הליכוד לראשות הממשלה – ולא יהיה שום מועמד אחר. אבקש את אישורך בהודעה חוזרת כדי לצרף את שמך לעצומה".

לאורך הימים האחרונים נשמעו דיווחים שונים ולא מיוחסים למקור כלשהו, שלפיהם בליכוד כבר מדברים על כך שייתכן שייאלצו לפעול להחלפת נתניהו אם לא יצליח להרכיב את הממשלה הבאה.

אתמול אמר את זה בקולו ליברמן, למרות שלא ייחס את זה למישהו בליכוד אלא לדעתו הפרטית. הוא העלה את שמו של יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין כמי שיכול לעמוד בראש התנועה. אדלשטיין טען בתגובה כי מדובר ב"דה-לגיטימציה לנתניהו" אבל לא תקף את ליברמן באופן אישי.

אלא שהבוקר צייץ מספר 2 בכחול לבן, יאיר לפיד: "ביבי צודק. מאחורי גבו בליכוד כבר כולם מחפשים את היורש ומדברים אתנו על זה. בינתיים בלחישה. לא להרבה זמן".

אתמול צייץ יאיר נתניהו כי ליברמן "חשף" בראיון שהוא ואדלשטיין תכננו הפיכה נגד אביו, אך הסיר את הציוץ כעבור דקות בודדות.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן