צילום: יונתן סינדל / פלאש 90

גם גדעון סער: 40 החברים הראשונים בליכוד חתמו על המסמך

בעקבות דברי ליברמן שלפיהם אם נתניהו לא יצליח להרכיב ממשלה הוא ימליץ על מועמד אחר מהליכוד, חתמו כלל חברי הכנסת בליכוד על ההצהרה שלפיה לא יהיה מועמד אחר מלבד נתניהו. "נתניהו הוא המועמד היחיד של הליכוד לראשות הממשלה"‎

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

 • "הבית בבני ברק" משפחת הערליך בימים יפים יותר

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

יו"ר הקואליציה לשעבר, חבר הכנסת דוד ביטן (הליכוד) החתים היום (ראשון) את כל 40 החברים הראשונים במפלגה על מסמך שבו הם מתחייבים שאין בכוונתם להחליף את ראש הממשלה בנימין נתניהו אחרי הבחירות. ביטן התייחס לכך בראיון לרשת ב: "צריך עצומה שתבטל את כל הספינים. נפרסם את שמותיהם של מי שיסרבו לחתום".

המהלך נעשה בעקבות דבריו של יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן אתמול בראיון לערוץ 12, שלפיהם אם נתניהו לא יצליח להרכיב ממשלה לאחר הבחירות, הוא יפנה לליכוד כדי שיציע מועמד אחר במקומו. במסמך שעליו נדרשו חברי הרשימה לחתום נכתב: "אנו החתומים מטה, המועמדים ברשימת הליכוד לכנסת ה-22, מדגישים כי לא נקבל שום תכתיב משום מפלגה אחרת. ללא תלות בתוצאות הבחירות, ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו הוא המועמד היחיד של הליכוד לראשות הממשלה – ולא יהיה שום מועמד אחר".

מספר 2 בכחול לבן, ח"כ יאיר לפיד, אמר בגלי צה"ל בתגובה ליוזמה: "אני מעריך שזה סימן מאוד ברור של לחץ גדול והתקפי הפאניקה שיש לנתניהו. כל מי שעבד איתו מכיר אותם, וזה רק הוכחה לזה שמתחיל לקרות פה משהו אמיתי".

ח"כ יועז הנדל מכחול לבן הגיב: "‏הצהרות האמון בנתניהו לנצח נצחים הן פארודיה של פולחן אישיות. בליכוד נערכים ליום שאחרי נתניהו. והוא קרוב. את מה שאני שמעתי מחבריי בליכוד ואת המגעים והשיחות שמתנהלות בין גורמים שם לבינינו, שום מסמך או עצומה של נתניהו לא יעצרו".

יו״ר העבודה ח״כ עמיר פרץ הגיב: "הפראנויה של נתניהו חצתה כל גבול הגיוני, כנראה שגם הוא מבין שתמו ימי שלטונו, הליכוד הפך ממפלגה לאומית ליברלית למפלגת סגידה לאיש אחד. ב 17.9 נשנה את סדרי העדיפויות, ונכריע כי בני אדם לפני הכל".

מהליכוד נמסר: "גנץ ולפיד שעומדים בראש מפלגה דיקטטורית ושבחרו בעצמם את עצמם ואת חברי הרשימה שלהם, הם האחרונים להטיף מוסר לליכוד – המפלגה הדמוקרטית הגדולה והחזקה בישראל. לפיד וגנץ, שפועלים ללא הרף אחד נגד השני, וחברי מפלגת העבודה שמחליפים יו״ר כל שבועיים, יכולים רק לקנא בחברות וחברי הליכוד שמתייצבים מאחורי יו״ר המפלגה".

"התסכול שלהם מובן: המזימה להחלפת נתניהו אחרי הבחירות קרסה היום באופן סופי".

2 תגובות

תשעת הימים !!! שותים יין !!!!

יין בתשעת הימים ?? שומו שמים !

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell