יו"ר יהדות התורה ח"כ יעקב ליצמן הגיב הבוקר לסרטון ההסתה נגד הציבור החרדי ואמר כי היום כולם מבינים שלפיד נותר אותו לפיד שכל עיסוקו בהפצת רעל של שנאה. "מר גנץ, כל עוד לא תתנער פומבית מקמפיין ההסתה הבוטה הזה, אתה שותף מלא"

הסערה סביב סרטון ההסתה של כחול לבן נגד החרדים ממשיכה. ח"כ יעקב ליצמן ויו"ר יהדות התורה הגיב הבוקר לסרטון ואמר כי היום כולם מבינים שלפיד נותר אותו לפיד שכל עיסוקו בהפצת רעל של שנאה.

"קמפיין השנאה וההסתה של יאיר לפיד מהווה שיא חדש של אנטישמיות. מדובר בחציית קו אדום המזכיר תקופות אפלות בהן הוצגו יהודים כרודפי בצע והואשמו בהשתלטות על הקופה הציבורית. לפיד שגדל כילד שמנת, המשיך לגרוף הון ציבורי כפרזנטור בבנק ושדרן באולפני חדשות, לא רעדו ידיו כשעשק את ילדי ישראל כשר אוצר כושל, עד שהצלחנו להיפטר ממנו אחרי שנתיים ובכך הצלנו את המשק מקריסה אפשרית".

"כשניערתי את בגדיי מעל דוכן הכנסת אחרי שלפיד נגע בי, היו שאמרו לי שזה מוגזם. היום כולם מבינים שלפיד נותר אותו לפיד שכל עיסוקו בהפצת רעל של שנאה ושיטנה בין האוכלוסיות והמגזרים. מר בני גנץ, כל עוד לא תתנער פומבית מקמפיין ההסתה הבוטה הזה, אתה שותף מלא ואחראי ישיר לפשע השנאה שמתבצע כלפי מגזר שלם בישראל, הנאבק על זכויותיו וצרכיו, ונאמן לערכיו ועקרונותיו".

ח"כ אייכלר הגיב גם לסערה בראיון לרדיו קול חי: "אמתלאי המלך שרצה להילחם בישראל אמר תחזירו לנו את הכסף שלקחתם כשיצאתם ממצרים. אז ענו לו בוא נעשה חשבון כמה מגיע לנו על השנים שעבדנו. אם נעשה חשבון כמה אנחנו מקופחים במדינה הזו במשך שבעים שנה, הם יתביישו לדבר אפילו מילה אחת על זה שיהודים עוד משלמים מיסים ולא עושים מרד".

"כל מסית צריך לשלם מחיר אישי על מעשיו. אם רון קובי מקבל את הגנת בית המשפט על תקיפת חרדים – השופטים צריכים לשאת באחריות אישית למה שיפגעו בנו חלילה, ההסתה הזאת הייתה בכל הדורות, גם ע"י יהודים. מדינת ישאל נמצאת במצב שאנטישמיות הפכה לשיח ציבורי לגיטימי. ליברמן ולפיד מתירים את דמם של החרדים".

"מדובר באוטו-אנטישמיות. צריך לנהל מלחמת חורמה תקשורתית, מילולית, נגד המסיתים נגד הציבור החרדי. ברגע האמת, הדרך היחידה לעמוד על נפשנו – זה להביא 100 אחוז הצבעה בציבור החרדי".