צילום: צילום: אתר החברה

נקמת השבת? חברת אמריקן איירליינס תתחרה בטיסות אל על לארה"ב

חברת התעופה שפעלה בעבר בישראל, תחזור אלינו בשנה הבאה, הפעם לעיר דאלאס שבמדינת טקסס בארה"ב. הטיסות יופעלו במטוסי דרימליינר במשך שלוש פעמים בשבוע. נציין כי מדובר בתחרות קשה לחברת אל על שמנסה לחזק את הקווים לארה"ב
 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

אמריקן איירליינס חברת התעופה הגדולה בעולם מגיעה לישראל עם פתיחתו של קו טיסה ישיר בין דאלאס ותל-אביב. הקו החדש יחל לפעול בעוד כשנה, ויפעל בשלב ראשון שלוש פעמים בשבוע במטוסי הדרימליינר החדישים של החברה.

מדובר בטיסה של מעל 11 אלף ק"מ, כך שהיא תהיה אחת הארוכות ביותר שמפעילה החברה. ניתן יהיה להזמין כרטיסים לטיסות הללו החל מה-10 באוקטובר השנה. אין מדובר בפעם הראשונה בה החברה פועלת בארץ, אמריקן איירליינס פעלה בישראל בעשור הנוכחי (ב-2014) אך עזבה את ישראל מסיבות מסחריות.

בכך, תצטרף אמריקן ליונייטד איירליינס, דלתא איירליינס ואל על שטסות בין ארה"ב לישראל. על הכוונת אנשי הייטק שעושים עסקים באוסטין, טקסס, ובסן חוזה שבקליפורניה.

כיום מבין שלוש החברות הטסות בקו מישראל לארה"ב – אל על, דלתא איירליינס ויונייטד איירליינס – אף אחת לא טסה בקו לדאלאס, כך שבפועל מדובר בחברה הראשונה שתטוס לדאלאס ישירות.

שדה התעופה בדאלאס נחשב למרכז הגדול ביותר של אמריקן, ולדברי ואסו ראג'ה, סגן נשיא בחברה לענייני לוחות הזמנים, הטיסות הללו מכוונות בעיקר לעובדי תעשיית הטכנולוגיה. "אף אחד לא יכול לחבר באמת את מרכז ארה"ב ומקסיקו לישראל כפי שאנחנו עושים", הדגיש.

נציין כי מדובר בתחרות קשה לחברת אל על שמנסה בשנה האחרונה לחזק את הקווים לארצות הברית

כתבות קשורות

תגובה אחת

 1. הרבי מליובאוויטש אמר פעם לאיש בכיר באל על בקשר לבעיות בטחוניות במטוסים שאם אל על לא תשמור שבת יהיה לה בעיות בטחוניות ,כנראה זה גם נכון לגבי רווחיות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן